13.08.2018 Doklad o zaplacení zájmového kroužku

Upozorňujeme, že v případě potřeby vystavení dokladu o zaplacení zájmového kroužku (pouze u VzP) je nutné požádat DDM o vystavení faktury. Jiné potvrzení VzP neakceptuje. Děkujeme za pochopení.

13.08.2018 Přihlášky na zájmový kroužek šk.r. 2018/19

Přihlášky na zájmové kroužky pro šk.r. 2018/19 musí být do DDM doručeny s originálním podpisem a to buď osobně na recepci DDM (možno využít schránku před budovou) nebo poštou a to nejpozději v první den účasti na ZK.

09.08.2018 Letní tábor Duncan 2018 _ 2

Dnes dovednosti pralidí - výroba z hlíny, nástěnné malby a výroba zbraně (připevnění pazourku na klacek).

08.08.2018 Letní tábor Duncan 2018 _ 2

Včera dopoledne odbornosti, odpoledne hra v lese "Boj o území" (mezi staršími více známá pod názvem "průjem"). Dnes výlet na Modré kameny (960 m.n.m.) a do Dolního Maršova (Pohádková výstava "Do Krakonošova") , večer koupačka v termálním bazénu (je napuštěn teplými minerálními prameny vyvěrajícími v areálu lázní jako Janův a Černý pramen). V nohách máme celkem více jak 10km a všem se bude dobře spát.

05.08.2018 Letní tábor Duncan 2018 _ 2

Dnes dopoledne proběhlo rozřazení do kmenů k táborové hře "Doba kamená" . Kolem oběda trošičku pršelo, tak jsme po poledním klidu hrály hru uvnitř budovy a v podvečer šli všichni ven (pouštět letadla, hrát fotbal, softball apod.).

19.06.2018 Zájemci o kroužek ANG lektorky Mgr. Evy Rumlové

ZK ANG, které vede Mgr. Eva Rumlová jsou z velké části obsazeny. Zbývají volné místa na třech kroužcích. Zájemce prosíme o kontaktování lektorky na e-mailu: eva.rumlova@centrum.cz s cílem domluvit ideální zařazení podle úrovně ANG

Kouzelnická show

Kouzelnická show pro děti, hvězdný kouzelník Ondra Soukup v divadle Na Cikorce.

Po listopadové premiéře ve vyprodaném divadle se vrací kouzelník MAGIC Soukup s přepracovanou a ještě lepší show, aby opět všechny diváky vtáhl do světa kouzel a iluzí.
V hodinovém kouzelnickém představení budete svědky levitace, objevení a zmizení živých holubic, nebezpečných úniků, speciálních efektů a bude toho ještě mnohem více. Po skončení představení bude pro zájemce připravená malá autogramiáda a škola kouzel, ve které se děti můžou naučit několik jednoduchých kouzel a vyrobit si kouzelnickou rekvizitu.
I letos pomáháme sběrem, tentokrát konzerv pro pejsky z modřanského útulku.
Pro každého, kdo donese konzervu pro pejsky, máme připravenou volnou vstupenku do zábavního parku v Boskovicích!

Více informací o představení na: www.magicsoukup.cz/tour

Cena vstupenek:
základní III. třída: dítě 90 Kč, dospělý 120 Kč