14.07.2018 Outdoorový tábor Mladé Buky

Novinky z Krkonoš: po včerejším deštivém odpoledni, kdy jsme nedošli na hrad Bresčejn za starým vladařem, jsme legendu dohráli dnes dopoledne na blízké louce. Přitom jsme sledovali mraky s nadějí, že výlet na rozhlednu Eliška bude moci být realizován. Povedlo se, a tak mohla proběhnout stěžejní legenda "Jak se Krakonoš skamarádil s lidmi". Onu pohádku jsme si ověřili při noční bojovce v lese, kdy děti na konci trasy měli možnost si s Krakonošem popovídat. Jak už to tak bývá, tak se nám na jednu stranu nechce domů, na druhou stranu se za Vámi již těšíme!

14.07.2018 Taneční tábor Mladé Buky 2018

Poslední den je za námi. Počasí se dnes umoudřilo a my opět mohli tancovat venku a užívat si sluníčka. Včerejší hru nám přerušil déšť, tak až dnes jsme se tedy mohli více seznámit s vladařem Hertbertem a jeho labutí. Odpoledne jsme věnovali tanci, závěrečné tombole. Večer nás čekal táborák, špekáčky a bojovka v lese. I když nás to tu moc bavilo, těšíme se na vás. Dorazíme cca kolem 13hod. V případě nějakého zdržení budu posílat SMS.

12.07.2018 Outdoorový tábor Mladé Buky

Zdravíme všechny rodiče, sourozence a kamarády. Hlásíme, že návštěva v ZOO ve Dvoře Králové se nám líbila a zažili jsme tam spousta legrace. Dnes nás čeká klidnější dopoledne, kdy se podíváme do lesa a dáme si v něm pár her. Po obědě nás čeká společný výlet za další pohádkou pro Krakonoše na zříceninu hradu Brecštejn, kde kdysi dávno žil jeden vladař jménem Herbert se svojí věrnou a věčně mladou labutí. Zatím ahoooooj.....

11.07.2018 Taneční tábor Mladé Buky

Dnes odpoledne nám tu chvíli pěkně pršelo, ale to nám nezabránilo v tom si tu užít další skvělý den. Pilně pracujeme na našich choreografiích, které Vám rádi po příjezdu předvedeme.

11.07.2018 Outdoorový tábor Mladé Buky 2018

Krátké zprávy ze třetího dne: dopoledne proběhla soutěž v AZ Kvízu a odpoledne dlouho očekávaná KrakonošStar, kde dětičky předvedli opravdu skvělé výkony. Večer jsme se při sledování filmu trochu šetřili a dnes můžeme směle, za slunečného počasí, vyrazit do ZOO Dvůr Králové. Svěřená omladina je po relativním dnu odpočinku plná zdraví a elánu. Fotografie a hlášení z druhého dne zasláno rodičům na email. Hezký den všem z Krakonošova!

11.07.2018 Taneční tábor Mladé Buky

Dnešní den byl opět v duchu krkonošských pohádek. Pilně nacvičujeme náš tanec víl pro Krakonoše. Zahráli jsme si Krakonošovo pexeso, dopsali příběh Anči a Kuby, vyrobili zástěrky. Už máme hotové vílí sukýnky, zítra budeme budeme pokračovat ve výrobě našeho kostýmu. Odpoledne jsme si užili v zábavném parku Baldův svět. Máme se hezky, moc zdravíme do Prahy.

Muzeum Českých drah-Lužná u Rakovníka

Muzeum ČD v Lužné u Rakovníka
sobota 26.května 2018 od 8:30 do 16:30 hodin
Bude to parádní výlet, ostatně jako vždy :-)
Krásné, skutečné, velké a funkční parní lokomotivy a ještě mnohem více!
Třeba pořídit si unikátní fotografie těchto exponátů.
Těší se na Vás Milan a Honza D.!
--
Muzeum Českých drah v Lužné u Rakovníka se již od roku 1999 zabývá údržbou a provozem historických kolejových vozidel, která po dlouhých letech ve službě dělají nyná radost železničním nadšencům i všem zájemcůmm o historii dopravy.
Cena 220,-Kč (cesta vstupné)
Možnost přihlašování online nebo na recepci DDM do 22.5.2018
Vedoucí akce: Jan Doubek, j.doubek@ddmmonet.cz
Akce se uskuteční při minimálním počtu 11 účastníků.

Název Muzeum Českých drah-Lužná u Rakovníka
Termín konání 26.05.2018 08:30 - 16:30
Hlavní vedoucí Jan Doubek
Sraz účastníků Sraz DDM Monet - Herrmannova
Vybavení na akci Dobrá nálada
V ceně zahrnuto doprava, lektor, pojištění.
Jiná ujednání Průkazka MHD (jen po Praze) nebo lístek