11.08.2018 Příjezd tábor Homole - upřesnění

Příjezd se lehce posouvá, autobus je v koloně...cca ve 12:30 budeme v DDM.

09.08.2018 Letní tábor Duncan 2018 _ 2

Dnes dovednosti pralidí - výroba z hlíny, nástěnné malby a výroba zbraně (připevnění pazourku na klacek).

08.08.2018 Letní tábor Duncan 2018 _ 2

Včera dopoledne odbornosti, odpoledne hra v lese "Boj o území" (mezi staršími více známá pod názvem "průjem"). Dnes výlet na Modré kameny (960 m.n.m.) a do Dolního Maršova (Pohádková výstava "Do Krakonošova") , večer koupačka v termálním bazénu (je napuštěn teplými minerálními prameny vyvěrajícími v areálu lázní jako Janův a Černý pramen). V nohách máme celkem více jak 10km a všem se bude dobře spát.

06.08.2018 Informace tábor Homole 2018

najdete v sekci články...

05.08.2018 Letní tábor Duncan 2018 _ 2

Dnes dopoledne proběhlo rozřazení do kmenů k táborové hře "Doba kamená" . Kolem oběda trošičku pršelo, tak jsme po poledním klidu hrály hru uvnitř budovy a v podvečer šli všichni ven (pouštět letadla, hrát fotbal, softball apod.).

09.07.2018 Přihlášky na zájmový kroužek šk.r. 2018/19

Přihlášky na zájmové kroužky pro šk.r. 2018/19 musí být do DDM doručeny s originálním podpisem a to buď osobně na recepci DDM (možno využít schránku před budovou) nebo poštou a to nejpozději v první den účasti na ZK.

Národní divadlo-Příhody Lišky Bystroušky

Pojďte s námi do Národního divadla. Příhody Lišky Bystroušky svým vtipem, myšlenkovou hloubkou i emotivitou může oslovit dospělé publikum stejně jako svou malebností a výpravností publikum dětské. Toto Janáčkovo dílo je ve světě jednou z nejslavnějších českých oper a je uváděno stále znovu a znovu. Ondřej Havelka ve své nové inscenaci hravě a poeticky ztvárňuje groteskní zvířecí svět i svět rázovitých lidiček. Délka představení je 2 hod. a 10 min.
Možnost přihlášení je na recepci DDM nebo přes webové stránky DDM a to nejpozději do 6.3.2018, kdy bude muset být potvrzena rezervace vstupenek. Po přihlášení musí být dodána podepsaná přihláška a uhrazeno vstupné dle platebních údajů na přihlášce do 5 dnů od data přihlášení. V případě nemoci se peníze nevrací.Akce se koná v případě nejméně 10 přihlášených.

Název Národní divadlo-Příhody Lišky Bystroušky
Termín konání 07.04.2018 09:30 - 14:30
Hlavní vedoucí Zuzana Petrů
Sraz účastníků DDM - Herrmannova