23.05.2018 Zápis do CPD

Zápis se koná 12. června na pobočce DDM Urbánkova, přihlášku si vyzvedněte 5. června, kdy také probíhá Den otevřených dveří, od 10:00 - 12:00 hod., na který jste srdečně zváni.

22.05.2018 Poslední místa na Všechlapech

Pozor, máme poslední volná místa na letním pobytovém táboře Všechlapy. Více informací najdete na webu v záložce tábory. Přihlásit se můžete online nebo osobně na recepci DDM.

18.05.2018 Letní technický pobytový tábor

Pozor, máme poslední volná místa. Můžete se přihlásit na našich stránkách online v sekci tábory nebo osobně na recepci DDM Monet.

18.05.2018 Ztráty a nálezy

Věci nalezené v průběhu školního roku v prostorách DDM jsou připravené k vyzvednutí na recepci DDM Monet Herrmannova. Nevyzvednuté oděvy a další potřeby budou předány v rámci akce Bazárek, kde se baví celá rodina Charitě Praha.

15.05.2018 BAZÁREK - ZDARMA

Poslední možnost registrace na prodejní bazárek. Možnost získat prodejní místa na bazárku - ZDARMA, možnost prodeje podléhá pouze registraci místa přes webové stránky DDM, či na email: z.petru@ddmmonet.cz. Bližší info. v záložce ke stažení.

Velikonoční příměstský tábor

Zelený čtvrtek nás zavede do Národopisného muzea, kde bude pro nás připraven program Velikonoční příběh a to včetně dílniček. Po muzeu si dáme dobrý obídek a projdeme se po okolí.
Těšit se na vás budou Drahuška a Lara

Název Velikonoční příměstský tábor
Termín konání 29.03.2018 08:30 - 16:30
Hlavní vedoucí Drahomíra Lojdová
Sraz účastníků 8:00 - 8:30 recepce DDM Monet
Vybavení na akci dle programu
V ceně zahrnuto Pedagog,pojištění,doprava,vstupy a oběd!