21.09.2018 Sportuj po škole za školou

jsou sportovní kroužky určené pro žáky ZŠ K Dolům. Kroužky jsou pro účastníky ZDARMA a přihlásit se můžete na recepci DDM nebo on-line na našich www.

21.09.2018 Volná místa v kroužcích Keramiky

Aktuální přehled volných míst v keramických kroužcích si můžete stáhnout v záložce ke stažení.

21.09.2018 Kroužky Mažoretek for fun - PŘIPOMÍNÁME

Kroužky ÚTERNÍCH Mažoretek for fun začínají až 9. října 2018.

20.09.2018 Doklad o zaplacení zájmového kroužku

Upozorňujeme, že v případě potřeby vystavení dokladu o zaplacení zájmového kroužku (pouze u VzP) je nutné požádat DDM o vystavení faktury. Jiné potvrzení VzP neakceptuje. Děkujeme za pochopení.

20.09.2018 Nový kroužek všestranné pohybové přípravy

Na základě velké poptávky po pohybových kroužcích pro děti mladšího školního roku vypisujeme nový kroužek pod názvem Všestranná pohybová příprava, který bude probíhat v Sokole Modřany, ve středu od 14:30 - 15:25 hod

19.09.2018 Přihlášky na zájmový kroužek šk.r. 2018/19

Přihlášky na zájmové kroužky pro šk.r. 2018/19 prosíme doručit do DDM s originálním podpisem a to buď osobně na recepci DDM (možno využít schránku před budovou) nebo poštou a to nejpozději v první den účasti na ZK.

Sedmičky Josefa Lady (návštěva výstavy)

Výstava je vhodná i pro nejmladší žáky Vaší školy, kterým představí umělcovu tvorbu pro děti, včetně dětské ilustrace i řady interaktivních exponátů s ladovskou tématikou. Jedná se například o webovou aplikaci s motivy obrázků Josefa Lady, maketu knihy Kaňka do pohádky, kterou budou děti moci prolézat, nebo kostým kocoura Mikeše v nadživotní velikosti. Připraveno je i promítání pohádek.

Výstava se koná u příležitosti 130. výročí narození a 60. výročí úmrtí, která si v tomto roce připomínáme. Ve čtyřech patrech Tančícího domu bude vystaveno na 400 děl, některá z nich poprvé od roku 1957. Výstava je největší přehlídkou Ladovy tvorby v Praze za posledních deset let.

Vaši Anička a Honza D.

Název Sedmičky Josefa Lady (návštěva výstavy)
Termín konání 23.02.2018 15:00 - 18:30
Hlavní vedoucí Jan Doubek
Sraz účastníků Akce pro nemoc zrušena
Vybavení na akci Dobrá nálada :-)
V ceně zahrnuto Pedagogický dozor, program a vstup.
Jiná ujednání Doprava na akci a zpět není v ceně.