20.04.2018 Letní technický pobytový tábor

Pozor, máme poslední volná místa. Můžete se přihlásit na našich stránkách online v sekci tábory nebo osobně na recepci DDM Monet.

20.04.2018 Letní příměstský tábor

Nově zařazujeme příměstský tábor Sportovně-vodácký, více info na našich stránkách v záložce tábory. Tábor je určen pro děti od 11-15 let.

09.04.2018 Zájmové kroužky kolečkového bruslení

Zájmové kroužky kolečkového bruslení začínají v týdnu od 16. 4. 2018. Páteční hodiny jsou posunuty z důvodu náhrady již od 13. 4. 2018. Na zájmové kroužky je možné se přihlašovat od 3. 4. 2018. Děti, které chodily na první pololetí, jsou automaticky přihlášené do pololetí druhého. Děkujeme za pochopení.

09.04.2018 Sezónní kroužky

Kroužek Běh - atletická průprava bude začínat v pondělí 16. 4. 2018. Těšíme se na vás.

23.03.2018 Doklad o zaplacení zájmového kroužku

Upozorňujeme, že v případě potřeby vystavení dokladu o zaplacení zájmového kroužku (pouze u VzP) je nutné požádat DDM o vystavení faktury. Jiné potvrzení VzP neakceptuje. Děkujeme za pochopení.

Sedmičky Josefa Lady (návštěva výstavy)

Výstava je vhodná i pro nejmladší žáky Vaší školy, kterým představí umělcovu tvorbu pro děti, včetně dětské ilustrace i řady interaktivních exponátů s ladovskou tématikou. Jedná se například o webovou aplikaci s motivy obrázků Josefa Lady, maketu knihy Kaňka do pohádky, kterou budou děti moci prolézat, nebo kostým kocoura Mikeše v nadživotní velikosti. Připraveno je i promítání pohádek.

Výstava se koná u příležitosti 130. výročí narození a 60. výročí úmrtí, která si v tomto roce připomínáme. Ve čtyřech patrech Tančícího domu bude vystaveno na 400 děl, některá z nich poprvé od roku 1957. Výstava je největší přehlídkou Ladovy tvorby v Praze za posledních deset let.

Vaši Anička a Honza D.

Název Sedmičky Josefa Lady (návštěva výstavy)
Termín konání 23.02.2018 15:00 - 18:30
Hlavní vedoucí Jan Doubek
Sraz účastníků Akce pro nemoc zrušena
Vybavení na akci Dobrá nálada :-)
V ceně zahrnuto Pedagogický dozor, program a vstup.
Jiná ujednání Doprava na akci a zpět není v ceně.