14.07.2018 Outdoorový tábor Mladé Buky

Novinky z Krkonoš: po včerejším deštivém odpoledni, kdy jsme nedošli na hrad Bresčejn za starým vladařem, jsme legendu dohráli dnes dopoledne na blízké louce. Přitom jsme sledovali mraky s nadějí, že výlet na rozhlednu Eliška bude moci být realizován. Povedlo se, a tak mohla proběhnout stěžejní legenda "Jak se Krakonoš skamarádil s lidmi". Onu pohádku jsme si ověřili při noční bojovce v lese, kdy děti na konci trasy měli možnost si s Krakonošem popovídat. Jak už to tak bývá, tak se nám na jednu stranu nechce domů, na druhou stranu se za Vámi již těšíme!

14.07.2018 Taneční tábor Mladé Buky 2018

Poslední den je za námi. Počasí se dnes umoudřilo a my opět mohli tancovat venku a užívat si sluníčka. Včerejší hru nám přerušil déšť, tak až dnes jsme se tedy mohli více seznámit s vladařem Hertbertem a jeho labutí. Odpoledne jsme věnovali tanci, závěrečné tombole. Večer nás čekal táborák, špekáčky a bojovka v lese. I když nás to tu moc bavilo, těšíme se na vás. Dorazíme cca kolem 13hod. V případě nějakého zdržení budu posílat SMS.

12.07.2018 Outdoorový tábor Mladé Buky

Zdravíme všechny rodiče, sourozence a kamarády. Hlásíme, že návštěva v ZOO ve Dvoře Králové se nám líbila a zažili jsme tam spousta legrace. Dnes nás čeká klidnější dopoledne, kdy se podíváme do lesa a dáme si v něm pár her. Po obědě nás čeká společný výlet za další pohádkou pro Krakonoše na zříceninu hradu Brecštejn, kde kdysi dávno žil jeden vladař jménem Herbert se svojí věrnou a věčně mladou labutí. Zatím ahoooooj.....

11.07.2018 Taneční tábor Mladé Buky

Dnes odpoledne nám tu chvíli pěkně pršelo, ale to nám nezabránilo v tom si tu užít další skvělý den. Pilně pracujeme na našich choreografiích, které Vám rádi po příjezdu předvedeme.

11.07.2018 Outdoorový tábor Mladé Buky 2018

Krátké zprávy ze třetího dne: dopoledne proběhla soutěž v AZ Kvízu a odpoledne dlouho očekávaná KrakonošStar, kde dětičky předvedli opravdu skvělé výkony. Večer jsme se při sledování filmu trochu šetřili a dnes můžeme směle, za slunečného počasí, vyrazit do ZOO Dvůr Králové. Svěřená omladina je po relativním dnu odpočinku plná zdraví a elánu. Fotografie a hlášení z druhého dne zasláno rodičům na email. Hezký den všem z Krakonošova!

11.07.2018 Taneční tábor Mladé Buky

Dnešní den byl opět v duchu krkonošských pohádek. Pilně nacvičujeme náš tanec víl pro Krakonoše. Zahráli jsme si Krakonošovo pexeso, dopsali příběh Anči a Kuby, vyrobili zástěrky. Už máme hotové vílí sukýnky, zítra budeme budeme pokračovat ve výrobě našeho kostýmu. Odpoledne jsme si užili v zábavném parku Baldův svět. Máme se hezky, moc zdravíme do Prahy.

Letní tábor Paseky 2018

Letní dětský tábor Paseky 2018 - OBSAZENO.
Letní dětský tábor Paseky je tábor pořádaný DDM Modřany, a to v Pasekách nad Jizerou.
Tábor Paseky se nachází v krásném místě, na pravé straně Jizerského dolu, obklopeném lesy na rozhraní Krkonošského národního parku a chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. Nedaleko obce Paseky je městečko Vysoké nad Jizerou, památné město v Libereckém kraji a jedno z nejvýše položených horských měst České republiky.
Oblast, ve které se náš tábor nachází, bývá často nazývána krajem zapadlých vlastenců.
Letní dětský tábor je pro děti možností trávit volný čas v přírodě se svými vrstevníky.  Náplní budou nejen klasické táborové hry a dovednosti, ale i výlety po okolí, vyrábění z přírodních materiálů, které si nasbíráme a celotáborová hra (dovednosti a hry v lese a okolí).
Místo: Pension "NA BUĎÁRCE", Paseky nad Jizerou
Kapacita: 20 dětí
Věk: 6 - 13 let
Termín: 30.6. - 7. 7. 2018
Vedoucí: Jan Doubek, Anna Engelmannová, Daniel Sobotka, Jan Zázvůrek
V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte hlavního vedoucího Jana Doubka j.doubek@ddmmonet.cz Cena je 4200,-Kč
Záloha 2400,- Kč je splatná po přihlášení do 28. 2. 2018.
Zbývající částka je splatna do 30.4.2018.
V ceně je zahrnuta doprava, ubytování, plná penze (5x denně strava + pitný režim), lektoři a materiál.

Přihlášky na www.ddmmonet.cz a recepcích DDM Monet.

Název Letní tábor Paseky 2018
Termín konání 30.06.2018 09:00 - 07.07.2018 14:00
Hlavní vedoucí Jan Doubek
Sraz účastníků DDM Monet - Herrmannova 2016/24
Vybavení na akci Dobrá nálada, přiměřené oblečení, pohodlná obuv.
V ceně zahrnuto Doprava, plná penze, lektoři, materiál.
Jiná ujednání záloha 2400,-Kč