15.01.2018 Jak se dívat na balet

Srdečně Vás zveme na taneční akci, na které Vás provedou demisólistka baletu Národního divadla Praha, Daria Lazucova a tanečník Státní opery Praha, Ladislav Lojda. Lístky jsou v prodeji na recepci DDM Monet.

15.01.2018 Nové kroužky - Cvičení rodičů s dětmi

V týdnu od 12. února 2018 otevíráme nové kroužky, Cvičení rodičů s dětmi, vždy v úterý od 9:00 - 9:45 pro děti od 1-2 let, a od 10:00 - 11:00 hod. pro děti od 2-4 let. Přihlásit se můžete online na našich stránkách nebo osobně na recepci DDM Monet. Pozor, kapacita jednotlivých kroužků je omezena.

15.01.2018 Letní tábory 2018

Vážení návštěvníci, kompletní nabídka letních táborů a možnost přihlašování bude spuštěna 1. února 2018.

08.01.2018 Kroužky - přihlášení na 2. pololetí

Během ledna se Vás budou lektoři jednotlivých kroužků ptát, zda-li budete pokračovat v kroužku i v druhém pololetí. Pokud nebudete chtít pokračovat, bude místo nabídnuto dalším zájemcům o daný kroužek.

05.01.2018 Informace o platbách

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se plateb prosím využívejte tento mail: platby@ddmmonet.cz nebo tel. 778 412 099. Děkujeme.

Programová nabídka Klubu Pod prahem a akce k objednání

Programová nabídka Klubu Pod prahem

Tematické outdoorové hry.

Možné objednat i na soukromou akci - dárek k narozeninám.

Hagenova ztracená cesta

Legendární Hagenova ztracená cesta v tajuplném lomu zvaném "Alkazar".

Před mnoha lety žil jeden statečný muž, který ztratil cestu k jeskyni, kterou měl hlídat.

"Otázkou zůstává, proč?"

Vydejme se do kouzelné krajiny kolem Berounky a najděme společně lom, který tuto záhadu ukrývá již více než 70 let.

Indiánská bojovka

Indiánská bojovka v Modřanské rokli plná úkolů a tajných indicií. Odhalme společně poklad Starého orla a vyřešme záhadu prastaré legendy, kdy rod Královských orlů po boku udatných Indiánů bojoval proti zlu a temným silám.

Na závěr nás čeká návštěva záchranné stanice Penthea s letovou ukázkou dravců a sov.

Legenda o tajemném stromu na hoře Závist

Našli jsme poklad, části staré mapy. Odhalme záhadu zašifrovanou v nalezené mapě.

Legenda říká, že na samém vrcholku hory "Závist" je prastarý strom, který jednou za rok, v jeden den, odkryje tajemství a v jeho koruně obklopené mohutnými větvemi se zrodí zázrak.

Jaké tajemství skrývá tajuplný strom?

Přijďte a vydejme se společně na dobrodružnou cestu.

Legenda o Golemovi

Slovo golem pochází z hebrejštiny a značí člověkem vytvořenou bytost, která je k životu probuzena zvláštním kouzlem, aby plnila příkazy svého pána. Tímto kouzlem je šém, který se vložil golemovi do úst. Vyjmutím šému zase golem o život přicházel.

Najděme společně poklad a "Golemův šém".

Bojovka pro děti.

S větrem o závod

Pojď s námi na letiště Točná do unikátního muzea letadel našich dědečků a pradědečků.

"Viš, čím létal pan Baťa?"

Bojovka pro děti spojená s návštěvou historického muzea letadel. Soutěž v letecké hře.

Kreativní programy:

- graffiti

- kresba společného obrazu

Sportovní programy:

Airsoft

Který kluk si nehrál na vojáka, nevzal do ruky klacek a nestřílel na imaginární terč. S námi si můžeš vyzkoušet střílení z airsoftové pistole na plechovky a číselné terče.

Orientační běh s kreativním workshopem vytváření společného obrazu

Ne vždy ale vítězí ten nejrychlejší. Na trase budou připraveny hádanky, rébusy a interaktivní úkoly na stanovištích. Body získané za správné odpovědi v kombinaci s rychlostí jsou klíčem k úspěchu a k vytouženému vítězství.

Organizace sportovních turnajů v rámci klubu

- fotbalový turnaj
- turnaj ve stolním tenise
- trojboj v Klubu - stolní fotbal, šipky, kulečník