Novinky

16.02.2018 Poslední volná místa v kroužku Cvičení R+D

Cvičení se koná každé úterý od 10:00 - 11:00 hod., pro děti od 2 - 4 let. Přihlásit se můžete online na našich stránkách nebo osobně na recepci DDM Monet.

13.02.2018 Doklad o zaplacení zájmového kroužku

Upozorňujeme, že v případě potřeby vystavení dokladu o zaplacení zájmového kroužku (pouze u VzP) je nutné požádat DDM o vystavení faktury. Jiné potvrzení VzP neakceptuje. Děkujeme za pochopení.

12.02.2018 Volná místa v kroužcích

V záložce ke stažení se můžete podívat na kroužky, kde jsou volná místa na druhé pololetí šk.roku 2017/18. Na kroužky se můžete přihlašovat online na našich stránkách nebo osobně na recepci DDM.

09.02.2018 Letní tábory 2018

Vážení návštěvníci, kompletní nabídka letních táborů a možnost přihlašování bude spuštěna 1. února 2018.

25.01.2018 Posilovna v DDM Monet - ul. Herrmannova

Upozornění pro návštěvníky: každý čtvrtek od 18:30 - 20:00 hod. je posilovna otevřena pouze pro uzavřenou skupinu. Děkujeme za pochopení.

Akce v klubu


Akce v Klubu Pod prahem


Podívej se i na akce mimo klub. 
Účast na akcích prosím potvrzujte na emailu: (kapacita je omezena)

r.rezek@ddmmonet.cz
j.sestak@ddmmonet.cz

Richard Rezek  tel. 777 107 510
Honza Šesták    tel. 604 626 008 


Nadcházející akce:
 

 

Proběhnuvší akce: 

5.1. Kimova hra

 

Kimova hra je táborová klasika, určená především k procvičování zrakové paměti. Její název je odvozen z románu Kim Rudyarda Kiplinga z roku 1901, v němž hlavní hrdina Kim hraje tuto hru během svého výcviku na špiona. 
V našem podání se můžete těšit na různé "upgrady" a zaručujeme Vám, že se svojí paměť pěkně procvičíte.
No a kdo bude nejlepší, ten si odnese skvělou cenu!
Těšíme se...

22.12. Vánoční přespání v Divadle s Klubem
Je to tady, nastává vyvrcholení celoročního setkávání s klubem při pátečním akcích. 
Akce přespání s klubem, která se pořádá jednou za čas a má nemalý úspěch.
Už jsi někdy spal v divadle? Asi možná ano, ale při nudné a nezáživné divadelní hře. 
Vezměte si spacák, svačinu, nějaké ty dobroty a přijďte přespat s Ríšou a Honzou v Divadle na Cikorce, kde na plátně budeme promítat filmy a dozvíme se snad pravdu o Ježíškovi. Kdo je strašpytel - nočníky s sebou! Tak neváhejte dorazit.
Honza a Ríša

22.12. Vánoční odpoledne v Klubu
Po roce zase Vánoce. Jsme partička, která se po celý rok setkává v našich prostorách Klubu akcí, outdooru a her. Proto přijměte naše pozvání si s námi zažít netradiční posezení. Připraveny budou hry jako "Najdi si svého Ježíška" apod.
Těší se Honza, Ríša a Ježíšek!

19.12. Pečeme cukroví s Drahuškou
Asi tady u nás v Modřanech není tajemstvím, že Drahuška skvěle peče a má vynikající cukroví. No, abychom Vás o tento zážitek neochudili, přijde si pod jejím vedením upéct netradiční cukroví, které si odneste domů - případně nám snad i něco necháte na Vánoční odpoledne v Klubu.
Těší se Drahuška

8.12. 3D piškvorky
A na řadě je další stará dobrá klasika. Pro dnešek jsme si pro vás připravili hru známou především ze školních lavic a nejsou jí nic jiného než piškvorky. Na papíře už možná známe nějaké ty "fígle" jak soupeře porazit. Ale budeme i tak dobří, když budeme se snažit udělat linii čtyř vedle sebe v 3D prostoru?
Uvidíme.
Budeme se těšit Honza a Ríša

24.11. Buď v pohodě a cool

Jako vždy, tak i v měsíci listopadu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: "Buď dobrej"

16.11. Dětský Beer Pong
Na dnešek jsme si připravili turnaj v jedné nové, ale dost cool hře jménem Beer Pong.
Cíl je jasný, mít tu nejpřesnější mušku, odhad na odraz pingpongového míčku a získat co nejvíce bodů. Tato hra bude samozřejmě upravena v dětské, ale o nic méně zábavné, verzi.
Budeme se těšit!
Honza a Ríša

10.11. Pukec Challenge
Znáte hru Pukec? My myslíme, že určitě ano a jestli, tak přijď si ji s námi dnes zahrát. Heslo zní: "Nepřemýšlej a střílej".
Těší se Honza a Drahuška

3.11. Graffiti Day
Na dnešní den jsme si pro všechny děti přichystali absolutní pecku! Neváhejte dorazit k nám se pořádně vyřádit a ukázat své umělecké vlohy. Barvy, plochu, oblečení na ušpinění - to všechno máme.
Těší se Honza a Ríša.

27.10. Buď v pohodě a cool
Jako vždy, tak i v měsíci říjnu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: "Buď dobrej"

20.10. Turnaj ve FIFA 18 
Out now! Tak na tohle slovní spojení vždy od září a každý rok čekají fanoušci legendární fotbalové hry FIFA na nové vydání. Na začátku října bude hra FIFA 18 na pultech a na konci října si ji můžeš zahrát u nás v klubu. Zařaď se do společnosti těch nejlepších: Barcelona, Real a Atletiko Madrid, Manchester United a Manchester City, Juventus, Borrussia Dortmund, Bayern Mnichov a spousty dalších, záleží pouze na tobě, koho si vybereš ty a tvoji kámoši a kámošky. 

13.10. Turnaj v kulečníku
Na dnešek jsme si připravili turnaj v jedné elegantní a "džentlmentské" hře jménem kulečník.
Cíl je jasný, přesto ne úplně jednoduchý, dostat všechny koule své barvy do díry dříve než soupeř. Jde o přesnost, trpělivost a dobrý úsudek. Tak namaž tágo modrou křídou a přijď nám ukázat tu správou eleganci a touhu po vítězství. Budeme se těšit!
Honza a Ríša

6.10. Airsoft střelniceNa měsíc říjen jsme zařadili akci, která je velmi oblíbená a to ne jenom u kluků, ale také u holek. Rozestavíme terče, nabijeme airsoftové "bouchačky" a zasoutěžíme o pohár pro nejlepšího střelce. Nenech si ujít jedinečnou příležitost získat pocit opravdového muže či ženy.
Těší se na tebe Dominik a Ríša!

29.9. Buď v pohodě a coolJako vždy, tak i v měsíci září nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud přede dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. 
Těší se Honza a Ríša. PS: "Buď dobrej".

22.9. Den deskových her
Dnes si zahrajeme naše oblíbené deskové hry, které máme v klubu k dispozici. Těšit se můžeme především na "Activity", ale i klasiku jako "Člověče, nezlob se!" a spousta dalších. Tak neváhejte k nám vyrazit a zahrát si krásné hry v pohodovém prostředí. Kdo uspěje v co největším počtu "deskovek" proti našim vedoucím, na toho čeká zasloužená odměna! Těší se na Vás Honza a Ríša.

15.9. Street Football
Pozor, pozor...je tady akce, která je velmi žádaná, prestižní a dá se říci, že už také trochu tradiční. Jedná se o turnaj v pouličním fotbálku. Hrajeme o medaile a pohár! Tak neváhej vzít doma ty správné boty, balón a jdeme na to!
Vítěz vstupuje do klubové síně slávy a poražení odcházejí s pocitem dobré hry. Těší se Honza a Ríša

8.9. Vypravěč aneb dětská stand up comedy
První zářijový pátek se povezeme na vlně táborových her. Jednou z nich je hra, která se inspirovala v tv pořadu Partička. A o co v ní vlastně jde? Jak název napovídá, tak o vypravěčských schopnostech, kdy budeš mít za úkol přelstít ostatní kamarády a přesvědčit je o tom, že vyprávěný příběh se stal přesně podle tvých slov. Stand up comedy pro děti v režii Honzy a Dominika. Těšíme se na tebe!

9.6. Babylónská věž
Znáte tu legendu o Babylónu, kde kdosi ze shora zamíchal lidem řeč, aby se nemohli dorozumět? Končí to tím, že věž lidem spadla. U nás v klubu se stane vítězem ten, kdo Babylónskou věž udrží nejdéle pohromadě. Jedná se o klasickou hru, kde vyndáváte z dřevěné věže postupně kostičky a vítězí ten, komu nespadne.
Těší se Honza a Ríša!

2.6. Volná hra
Celý rok pro Vás vymýšlíme soutěže, různé hry a aktivity. První pondělí v měsíci si vyměníme role. Děti si připraví libovolnou soutěž, hru případně jinou aktivitu pro nás.
Jsme zvědavý a už se těšíme!!!
Honza, Ríša a děti…

26.5. Buď v pohodě a coolJako vždy, tak i v měsíci květnu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Souč&aac

Kde nás můžete sledovat