Novinky

21.11.2017 Vstupenky Mikuláš - vyprodáno!!

Vstupenky na Mikuláše, který se bude konat 3. prosince 2017, jsou vyprodané na obě skupiny.

20.11.2017 Konec sezónních kroužků

V týdnu od 20. 11. 2017 se již nekonají tyto sezónní kroužky - Běh - Atletická průprava, Kolečkové bruslení - pondělí, úterý, středa.

19.11.2017 Posilovna v DDM Monet - ul. Herrmannova

Upozornění pro návštěvníky: každý čtvrtek od 18:30 - 20:00 hod. je posilovna otevřena pouze pro uzavřenou skupinu. Děkujeme za pochopení.

10.11.2017 Volná místa v kroužcích

V záložce ke stažení si můžete stáhnout seznam volných kroužků na školní rok 2017/18. Přihlásit se můžete online na našich stránkách nebo osobně na recepcích DDM Monet.

30.10.2017 Informace o platbách

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se plateb prosím využívejte tento mail: platby@ddmmonet.cz nebo tel. 778 412 099. Děkujeme.

Akce v klubu


Akce v Klubu Pod prahem


Podívej se i na akce mimo klub. 
Účast na akcích prosím potvrzujte na emailu: (kapacita je omezena)

r.rezek@ddmmonet.cz
j.sestak@ddmmonet.cz

Richard Rezek  tel. 777 107 510
Honza Šesták    tel. 604 626 008 


Nadcházející akce:

16.11. Dětský Beer PongNa dnešek jsme si připravili turnaj v jedné nové, ale dost cool hře jménem Beer Pong.
Cíl je jasný, mít tu nejpřesnější mušku, odhad na odraz pingpongového míčku a získat co nejvíce bodů. Tato hra bude samozřejmě upravena v dětské, ale o nic méně zábavné, verzi.
Budeme se těšit!
Honza a Ríša

24.11. Buď v pohodě a coolJako vždy, tak i v měsíci listopadu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: "Buď dobrej"


Proběhnuvší akce: 

10.11. Pukec Challenge
Znáte hru Pukec? My myslíme, že určitě ano a jestli, tak přijď si ji s námi dnes zahrát. Heslo zní: "Nepřemýšlej a střílej".
Těší se Honza a Drahuška

3.11. Graffiti Day
Na dnešní den jsme si pro všechny děti přichystali absolutní pecku! Neváhejte dorazit k nám se pořádně vyřádit a ukázat své umělecké vlohy. Barvy, plochu, oblečení na ušpinění - to všechno máme.
Těší se Honza a Ríša.

27.10. Buď v pohodě a cool
Jako vždy, tak i v měsíci říjnu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: "Buď dobrej"

20.10. Turnaj ve FIFA 18 
Out now! Tak na tohle slovní spojení vždy od září a každý rok čekají fanoušci legendární fotbalové hry FIFA na nové vydání. Na začátku října bude hra FIFA 18 na pultech a na konci října si ji můžeš zahrát u nás v klubu. Zařaď se do společnosti těch nejlepších: Barcelona, Real a Atletiko Madrid, Manchester United a Manchester City, Juventus, Borrussia Dortmund, Bayern Mnichov a spousty dalších, záleží pouze na tobě, koho si vybereš ty a tvoji kámoši a kámošky. 

13.10. Turnaj v kulečníku
Na dnešek jsme si připravili turnaj v jedné elegantní a "džentlmentské" hře jménem kulečník.
Cíl je jasný, přesto ne úplně jednoduchý, dostat všechny koule své barvy do díry dříve než soupeř. Jde o přesnost, trpělivost a dobrý úsudek. Tak namaž tágo modrou křídou a přijď nám ukázat tu správou eleganci a touhu po vítězství. Budeme se těšit!
Honza a Ríša

6.10. Airsoft střelniceNa měsíc říjen jsme zařadili akci, která je velmi oblíbená a to ne jenom u kluků, ale také u holek. Rozestavíme terče, nabijeme airsoftové "bouchačky" a zasoutěžíme o pohár pro nejlepšího střelce. Nenech si ujít jedinečnou příležitost získat pocit opravdového muže či ženy.
Těší se na tebe Dominik a Ríša!

29.9. Buď v pohodě a coolJako vždy, tak i v měsíci září nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud přede dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. 
Těší se Honza a Ríša. PS: "Buď dobrej".

22.9. Den deskových her
Dnes si zahrajeme naše oblíbené deskové hry, které máme v klubu k dispozici. Těšit se můžeme především na "Activity", ale i klasiku jako "Člověče, nezlob se!" a spousta dalších. Tak neváhejte k nám vyrazit a zahrát si krásné hry v pohodovém prostředí. Kdo uspěje v co největším počtu "deskovek" proti našim vedoucím, na toho čeká zasloužená odměna! Těší se na Vás Honza a Ríša.

15.9. Street Football
Pozor, pozor...je tady akce, která je velmi žádaná, prestižní a dá se říci, že už také trochu tradiční. Jedná se o turnaj v pouličním fotbálku. Hrajeme o medaile a pohár! Tak neváhej vzít doma ty správné boty, balón a jdeme na to!
Vítěz vstupuje do klubové síně slávy a poražení odcházejí s pocitem dobré hry. Těší se Honza a Ríša

8.9. Vypravěč aneb dětská stand up comedy
První zářijový pátek se povezeme na vlně táborových her. Jednou z nich je hra, která se inspirovala v tv pořadu Partička. A o co v ní vlastně jde? Jak název napovídá, tak o vypravěčských schopnostech, kdy budeš mít za úkol přelstít ostatní kamarády a přesvědčit je o tom, že vyprávěný příběh se stal přesně podle tvých slov. Stand up comedy pro děti v režii Honzy a Dominika. Těšíme se na tebe!

9.6. Babylónská věž
Znáte tu legendu o Babylónu, kde kdosi ze shora zamíchal lidem řeč, aby se nemohli dorozumět? Končí to tím, že věž lidem spadla. U nás v klubu se stane vítězem ten, kdo Babylónskou věž udrží nejdéle pohromadě. Jedná se o klasickou hru, kde vyndáváte z dřevěné věže postupně kostičky a vítězí ten, komu nespadne.
Těší se Honza a Ríša!

2.6. Volná hra
Celý rok pro Vás vymýšlíme soutěže, různé hry a aktivity. První pondělí v měsíci si vyměníme role. Děti si připraví libovolnou soutěž, hru případně jinou aktivitu pro nás.
Jsme zvědavý a už se těšíme!!!
Honza, Ríša a děti…

26.5. Buď v pohodě a coolJako vždy, tak i v měsíci květnu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: "Buď dobrej"

19.5. Street Football
Venku již panuje jaro a tak je čas oprášit kopačky. Na plácku před klubem si to rozdáme ve fotbale, tak jak činí budoucí talenti v Brazílii.
Tak neváhej, vytvoř tým a přijď si zahrát o pohár!
Jako první tým v turnaji jsou zapsaní domácí FC Klub Pod Prahem
Honza a Ríša

12.5. Quarto ChallengeZnáte takovou tu podivnou hru, u které musíte dosáhnout řady 4 figurek jako v piškvorkách?
Ne? Nevadí, my Vás to naučíme. Ačkoliv vysvětlení pravidel, kdy záleží na barvě, tvaru a designu figurky se může zdáti složitě, tak ve své podstatě je hra velmi jednoduchá, svižná a velmi zábavná. Budete potřebovat bystrost, postřeh a odvahu.
Na druhý pátek v měsíci květnu jsme si pro Vás připravili v této hře soutěž, tak neváhejte dorazit.
Těší se Honza a Ríša!

5.5. Turnaj v Pétanque
Pétanque je hra, která má svůj původ ve francouzském středomoří. Její počátky však sahají až do starověku a svou podobu získala ve starém Římě. Tato hra je velmi oblíbená jak v Itálii, tak především ve Francii. A jelikož se v pátek u nás v klubu vždy scházejí Ital s Francouzem, tak si v této hře první pátek v květnu zahrajeme o klubový pohár.
Těší se Gianni et Rišárd

28.4. Buď v pohodě a cool

 


Jako vždy, tak i v měsíci dubnu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: „Buď dobrej“

21.4. Kuličková dráha
Přijďte k nám do klubu si vyzkoušet konstrukční program, ve kterém budeme společně stavět z přírodního materiálu dráhu pro kuličky.
Pokusíme se překonat rekord z minulého roku, kdy jsme úspěšně postavili dráhu měřící několik desítek metrů.
Zajímá tě více?
Tak neváhej a ukaž se u nás v klubu.


13.4. Quoridor Challenge
Název zní sice složitě, ale tato hra je ve své podstatě velmi jednoduchá. Snažíš se soupeři stavět zátarasy do cesty a sám na hrací desce přejít první na druhou stranu. 
Taktice a představivosti se meze nekladou.
Tak neváhej a přijď!
Honza a Ríša

7.4. Bowling s klubem
Na první dubnový pátek, jsme si pro Vás připravili další lahůdku a to návštěvu jedné z nejmodernějších bowlingových arén v Praze. Dráhy jsou zde perfektně naleštěné, koule připravené a kuželkářské boty pevně zašněrované. Dokážeš toho využít? Mít pevné nervy, dobrou mušku a správnou techniku? 
Hra je vhodná jak pro starší, tak i mladší děti, takže se není čeho bát a všichni si to společně užijeme.

31.3. Buď v pohodě a cool

Kde nás můžete sledovat