Novinky

19.09.2017 kroužek Dramaťáček

Divadelní kroužek dramaťáček - volná místa. Každé pondělí od 15:00 - 16:00 hod, pro děti od 6 - 10 let (DDM Herrmannova).

18.09.2017 Zápisová brožura

Novou zápisovou brožuru si můžete stáhnout v záložce ke stažení, je aktualizovaná od 4. září 2017.

17.09.2017 Obsazené zájmové kroužky

Kroužky, které mají již plnou kapacitu a nelze se na ně přihlásit najdete v záložce ke stažení.

17.09.2017 Hudební přípravka

Pro velký zájem, nově otevíráme kroužek ,,Hudební přípravky" ve čtvrtek od 15:45 - 16:45hod. Kroužek je k přihlášení i on-line. Těšíme se na Vás...

16.09.2017 Informace o platbách

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se plateb prosím využívejte tento mail: platby@ddmmonet.cz nebo tel. 778 412 099. Děkujeme.

Akce v klubu


Akce v Klubu Pod prahem


Podívej se i na akce mimo klub. 
Účast na akcích prosím potvrzujte na emailu: (kapacita je omezena)

r.rezek@ddmmonet.cz
j.sestak@ddmmonet.cz

Richard Rezek  tel. 777 107 510
Honza Šesták    tel. 604 626 008 


Nadcházející akce:


22.9. Den deskových herDnes si zahrajeme naše oblíbené deskové hry, které máme v klubu k dispozici. Těšit se můžeme především na "Activity", ale i klasiku jako "Člověče, nezlob se!" a spousta dalších. Tak neváhejte k nám vyrazit a zahrát si krásné hry v pohodovém prostředí. Kdo uspěje v co největším počtu "deskovek" proti našim vedoucím, na toho čeká zasloužená odměna! Těší se na Vás Honza a Ríša.

29.9. Buď v pohodě a coolJako vždy, tak i v měsíci září nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud přede dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. 
Těší se Honza a Ríša. PS: "Buď dobrej".

Proběhnuvší akce: 

15.9. Street Football
Pozor, pozor...je tady akce, která je velmi žádaná, prestižní a dá se říci, že už také trochu tradiční. Jedná se o turnaj v pouličním fotbálku. Hrajeme o medaile a pohár! Tak neváhej vzít doma ty správné boty, balón a jdeme na to!
Vítěz vstupuje do klubové síně slávy a poražení odcházejí s pocitem dobré hry. Těší se Honza a Ríša

8.9. Vypravěč aneb dětská stand up comedy
První zářijový pátek se povezeme na vlně táborových her. Jednou z nich je hra, která se inspirovala v tv pořadu Partička. A o co v ní vlastně jde? Jak název napovídá, tak o vypravěčských schopnostech, kdy budeš mít za úkol přelstít ostatní kamarády a přesvědčit je o tom, že vyprávěný příběh se stal přesně podle tvých slov. Stand up comedy pro děti v režii Honzy a Dominika. Těšíme se na tebe!

9.6. Babylónská věž
Znáte tu legendu o Babylónu, kde kdosi ze shora zamíchal lidem řeč, aby se nemohli dorozumět? Končí to tím, že věž lidem spadla. U nás v klubu se stane vítězem ten, kdo Babylónskou věž udrží nejdéle pohromadě. Jedná se o klasickou hru, kde vyndáváte z dřevěné věže postupně kostičky a vítězí ten, komu nespadne.
Těší se Honza a Ríša!

2.6. Volná hra
Celý rok pro Vás vymýšlíme soutěže, různé hry a aktivity. První pondělí v měsíci si vyměníme role. Děti si připraví libovolnou soutěž, hru případně jinou aktivitu pro nás.
Jsme zvědavý a už se těšíme!!!
Honza, Ríša a děti…

26.5. Buď v pohodě a coolJako vždy, tak i v měsíci květnu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: "Buď dobrej"

19.5. Street Football
Venku již panuje jaro a tak je čas oprášit kopačky. Na plácku před klubem si to rozdáme ve fotbale, tak jak činí budoucí talenti v Brazílii.
Tak neváhej, vytvoř tým a přijď si zahrát o pohár!
Jako první tým v turnaji jsou zapsaní domácí FC Klub Pod Prahem
Honza a Ríša

12.5. Quarto ChallengeZnáte takovou tu podivnou hru, u které musíte dosáhnout řady 4 figurek jako v piškvorkách?
Ne? Nevadí, my Vás to naučíme. Ačkoliv vysvětlení pravidel, kdy záleží na barvě, tvaru a designu figurky se může zdáti složitě, tak ve své podstatě je hra velmi jednoduchá, svižná a velmi zábavná. Budete potřebovat bystrost, postřeh a odvahu.
Na druhý pátek v měsíci květnu jsme si pro Vás připravili v této hře soutěž, tak neváhejte dorazit.
Těší se Honza a Ríša!

5.5. Turnaj v Pétanque
Pétanque je hra, která má svůj původ ve francouzském středomoří. Její počátky však sahají až do starověku a svou podobu získala ve starém Římě. Tato hra je velmi oblíbená jak v Itálii, tak především ve Francii. A jelikož se v pátek u nás v klubu vždy scházejí Ital s Francouzem, tak si v této hře první pátek v květnu zahrajeme o klubový pohár.
Těší se Gianni et Rišárd

28.4. Buď v pohodě a cool

 


Jako vždy, tak i v měsíci dubnu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: „Buď dobrej“

21.4. Kuličková dráha
Přijďte k nám do klubu si vyzkoušet konstrukční program, ve kterém budeme společně stavět z přírodního materiálu dráhu pro kuličky.
Pokusíme se překonat rekord z minulého roku, kdy jsme úspěšně postavili dráhu měřící několik desítek metrů.
Zajímá tě více?
Tak neváhej a ukaž se u nás v klubu.


13.4. Quoridor Challenge
Název zní sice složitě, ale tato hra je ve své podstatě velmi jednoduchá. Snažíš se soupeři stavět zátarasy do cesty a sám na hrací desce přejít první na druhou stranu. 
Taktice a představivosti se meze nekladou.
Tak neváhej a přijď!
Honza a Ríša

7.4. Bowling s klubem
Na první dubnový pátek, jsme si pro Vás připravili další lahůdku a to návštěvu jedné z nejmodernějších bowlingových arén v Praze. Dráhy jsou zde perfektně naleštěné, koule připravené a kuželkářské boty pevně zašněrované. Dokážeš toho využít? Mít pevné nervy, dobrou mušku a správnou techniku? 
Hra je vhodná jak pro starší, tak i mladší děti, takže se není čeho bát a všichni si to společně užijeme.

31.3. Buď v pohodě a cool

Jako vždy, tak i v měsíci březnu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: "Buď dobrej"

24.3. Klapka, kamera, jedeme!!!
Máš oblíbené filmové scény, u kterých se rád zasměješ, případně ti ukápne slzička? Tak přesně tohle je akce pro tebe. Za nejlepší herecký výkon budeme rozdávat klubové Oscary!
Točíme na opravdovou kameru a kostýmy budou k dispozici.
Těší se režiséři Johny S a Richie R

10.3. Laser GamePozor, pozor! Čeká nás akce jako hrom.
Zajdeme si s klubem do laserové arény, kde budeme v magickém prostředí snažit se o jediné - nebýt zasažen protihráčem. 
Kapacita této akce je omezena a my se nemůžeme dočkat, protože to bude jednoduše skvělý zážitek. Tak přijď nám ukázat svoji mrštnost, úsudek a jak máš chladnou hlavu.
Těší se na Vás Johny a Richi.

3.3. Turnaj v Dámě
Přijď za námi do klubu si zahrát jednu z klasických a tradičních her, jaká kdy existuje. Věděl jsi o tom, že máme k dispozici mnoho variant jak tuto hru hrát? Ano, můžeš hrát českou, anglickou, španělskou či brazilskou verzi. 
Kdo bude neporažen, vstoupí do klubové síně slávy a získá pohár.
Tak neváhej a doraž!
Těší se signore Honza a monsieur Richard!

24. 2. Escape Game (přesunuto ze 17.2.)
Escape game, nebo-li úniková hra je poslední dobou fenoménem. 
Dostaneš se ty a tvůj tým během určeného časového limitu ke kódu, který ti otevře cestu k pokladu? 
Chceš vědět víc? Tak doraz k nám do klubu.
Těší se na tebe Hínzk, Roia a Domišia

17.2. Buď v pohodě a cool (přesunuto ze 24.2.)
Jako vždy, tak i v únoru nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: "Buď dobrej"

10.2. Pantomima


 

Kde nás můžete sledovat