Novinky

22.08.2016 Online přihlašování do kroužků

Do VĚTŠINY kroužků se můžete přihlašovat online na školní rok 2016/17 od 4. července 2016, zájmové kroužky jsou již nastaveny na nový školní rok 2016/17. Na kroužky, kde není možnost přihlašování on-line bude spuštěn zápis od 1 září...

22.08.2016 Prázdniny v klubu

Vážení návštěvníci, klub Pod prahem má otevřeno po celý srpen od 11:00 - 18:00 každý všední den.

Klub Pod prahem

Klub Pod prahem                      

Nemáš co dělat? Přijď za námi do klubu.

Podívej se i na akce mimo klub. 


Účast na akcích prosím potvrzujte na emailu (kapacita je omezena):

r.rezek@ddmmonet.cz
j.sestak@ddmmonet.cz

Richard Rezek  tel. 777 107 510
Honza Šesták    tel. 604 626 008Nadcházející akce:

1. - 5. srpna: Příměstský tábor s klubem

Proběhnuvší akce: 


24.6. Přespání s klubem v divadle (strašidelná noc)Je to tady, nastává vyvrcholení celoročního setkávání s klubem při pátečním akcích.
 Akce přespání s klubem, která se pořádá jednou za čas a má nemalý úspěch.
Už jsi někdy spal v divadle? Asi možná ano, ale při nudné a nezáživné divadelní hře.
Vezměte si spacák, svačinu, nějaké ty dobroty a přijďte přespat s Ríšou a Honzou v Divadle na Cikorce, kde na plátně budeme promítat strašidelné filmy. Kdo je strašpytel - nočníky s sebou! Tak neváhejte dorazit a rozloučit se s námi před školními prázdninami.
Honza a Ríša


19.6. Legenda o tajemném stromu na hoře Závist


Našli jsme část staré mapy. Odhalme záhadu, která je v ní zašifrovaná. Legenda praví, že na samém vrcholku hory Závist je prastarý strom, který jednou za rok, pouze v jeden den, odkryje tajemství a v jeho koruně obklopené mohutnými větvemi se zrodí zázrak. No a jaké tajemství skrývá záhadný a tajuplný strom? Přijďte a vydejme se společně na dobrodružnou cestu. Minulý rok se nám to povedlo, tak snad budeme mít štěstí i letošní rok.


​14.6. Horská dráha - ZŠ a MŠ Na Beránku v Praze

11.6. Narozeninová párty s klubem - outdoorová hra a záchranná stanice Penthea


10.6. Klubové fotbalové odpolednePři příležitosti začátku fotbalového EURA 2016 ve Francii, si pro Vás Ríša a Honza připravili odpoledne plné fotbalu. Zahrajeme si turnaj ve fotbale, přidáme různé dovednostní soutěže a ti nejvytrvalejší z Vás - si to mohou rozdat ve FIFA 16 na PS3.
Tak neseď u telky a PC jako buk a buď správnej kluk (holka).
Těší se fotbalový guru Ríša a Honza


5.6. Barrandovo tajemství

Joachim Barrande byl světoznámý francouzský inženýr a paleontolog, tedy ten, co zkoumal vývoj života na zemi. Tento slavný vědec měl vřelý vztah k Praze a je po něm pojmenovaná celá čtvrť (Barrandov), jeden most (Barrandovský most) a slavné pražské skály. Právě v nich si uchoval a skryl jedno tajemství ohledně života na zemi. Jste zvědavý jaké? My také, tak neváhejte a přijďte s Honzou a Ríšou sladké tajemství života společně odhalit do Prokopského údolí v blízkosti Barrandovských skal.


3.6. Buď v pohodě a cool (akce přesunuta ze 17.6.)Jako vždy, tak i v měsíci červnu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit.


27.5. „Buď v pohodě a cool“
 Jako vždy, tak i v měsíci květnu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit.


20.5. Tanec pod širým nebem
 
Ve spolupráci s taneční sekcí, připravil si pro Vás klub Pod prahem taneční odpoledne. Vyjdeme ven na betonový plácek, pustíme si magneťák a naučíme se nějaké ty taneční sestavy, kterými posléze můžete ohromit své spolužáky, nápadnice a nápadníky, případně rodiče. Bude-li pršet, zazpíváme si v dešti…
Těší se na Vás Honza, Ríša a Drahuška


15.5. Po stopách zbloudilé jeptišky
V brdských lesích je ukryt poklad, který měl jedné zamilované chudé jeptišce zajistit bohaté věno s chrabrým rytířem. Tato dívka utekla z kláštera, aby mohla poklad najít. Z této cesty se 
už bohužel nikdy nevrátila a dodnes straší v kostelíku svaté Máří Magdalény na Skalce v Mníšku pod Brdy. Její zbloudilé hledání je zde vyobrazeno křížovou cestou, která má znázorňovat její utrpení. Pojďme společně s Honzou a Ríšou za pokladem ukrytým v místních lesích a osvobodit tak zbloudilou duši oné nebohé jeptišky.


14.5. Hurá do divadla!!!Přezdívají mu Zlatá kaplička, tyčí se majestátně na břehu Vltavu a čeká na nás.
Neobvyklá akce klubu, která se nebude jen tak opakovat.
S klubem vyrazíme za kulturou do Národního divadla na představení, možno říci nejslavnější českou hru - Strakonický dudák, pohádku, ve které se prolínají reálné, typicky české postavy s tajemnou říší přírody, se světem nadpřirozených sil.
Překonej s námi zažitou představu, že návštěva divadla je „opruz“, vyvedeme tě z omylu.
Nemůžeme se dočkat!
Honza a Martina


13.5. – Turnaj ve stolním tenise
 


A je tady další sportovní výzva! Dones si pingpongové pálky, případně zapůjčíme a okus kvalitní stolní tenis. Zimní turnaj se těšil velikému ohlasu, kde se na stupně vítězů dostali jen ti nejlepší. Tak přijď sesadit své kamarády z pomyslného trůnu. Není vyloučena možnost, že bude i obhájen.
Těšíme se na tebe Ríš-ting a Honz-tang!


6.5. – Hokejový turnaj na X-box


Při příležitosti zahájení MS v ledního hokeji v Petrohradu a Moskvě jsme si pro Vás připravili hokejový turnaj. Vltava nám v květnu už asi nezamrzne, ale to vůbec nevadí. Rozdáme si to na plazmové obrazovce na X-boxu. S lítostí

Kde nás můžete sledovat