Novinky

02.12.2016 Divadelní pohádky

Přehled našich divadelních představení pro děti si můžete stáhnout v sekci ke stažení. Najdete tam program na podzimní sezónu.

02.12.2016 Prosincové akce

Vážení návštěvníci DDM, v záložce ke stažení naleznete přehled našich prosincových akcí.

02.12.2016 Vstupenky - Vánoční den

Vstupenky na vánoční dílny v rámci akce Vánoční den (17.12.2016) jsou již v prodeji na recepci DDM Herrmannova, dále zde můžete zakoupit i vstupenky na divadelní představení Andělské vánoce, které se koná také 17.12.2016.

26.11.2016 Vstupenky Mikuláš

Vstupenky na Mikulášskou nadílku (4.12.) jsou již na obě skupiny vyprodané!

21.11.2016 Informace o platbách

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se plateb prosím využívejte tento mail: platby@ddmmonet.cz nebo tel. 778 412 099. Děkujeme.

Klub Pod prahem

Klub Pod prahem                      
Nemáš co dělat? Přijď za námi do klubu.

Podívej se i na akce mimo klub. 


Účast na akcích prosím potvrzujte na emailu (kapacita je omezena):

r.rezek@ddmmonet.cz
j.sestak@ddmmonet.cz

Richard Rezek  tel. 777 107 510
Honza Šesták    tel. 604 626 008


Nadcházející akce:


2.12. Turnaj v kulečníku


Plátno, naleštěné koule, nakřídované tágo, přesný šťouch a pevné nervy. To je přesně ta atmosféra, která popisuje dnešní odpoledne. Ano, uhodli jste správně, jedná se o kulečníkový turnaj - hru gentlemanů a urozených dam. Je jedno, jestli jsi velký nebo malý, kluk nebo holka, ale hlavně, že máš v sobě ducha fair play, kterého tato hra vyžaduje.
Těší se signore Honza a monsieur Richard!

3.12. Bohemians Praha vs. Viktoria Plzeň (aneb "Vánoce s Klokanem")Navštívíme fotbalové utkání 1. ligy mezi týmy Bohemians Praha a Viktorií Plzeň.
Čeká na nás předzápasový program v podobě Vánoce s "klokanem" zakončený ohňostrojem, návštěva "tiskovky" a sledování samotného fotbalového zápasu na hlavní tribuně.
Vstup na akci je zdarma, ale pozor! Platí omezený počet vstupenek.
Těší se na Vás osazenstvo klubu!

9.12. Logické kvízy a hlavolamyPo náročných prvních měsících ve škole už máte určitě roztrénované mozkové závity do největších otáček. Proto je nejvyšší čas si dát akci, při které té naší hlavě šišaté trochu zatopíme. Dáme si odpoledne plné záludných kvízů a neřešitelných hlavolamů. Tak doufejme, že se nám z toho ty naše hlavy nezamotají.
Těší se na Vás Johny a Richi.

16.12. Buď v pohodě a coolJako vždy, tak i v měsíci prosinci nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: "Buď dobrej"

22.12. Vánoční odpoledne s klubemTak a je to tady, zase máme po roce Vánoce a oslavit je můžete i u nás v klubu. Na dnešní odpoledne jsme si pro Vás připravili pečení cukroví s Drahuškou a netradiční zpívání koled s Ríšou. Tak přijďte k nám se naladit na Štědrý večer. 
Těší se na Vás celé osazenstvo klubu!!!


Proběhnuvší akce: 


24.11. Buď v pohodě a cool


Jako vždy, tak i v měsíci listopadu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: "Buď dobrej"


18.11. Turnaj v ping-pongu

Na dnešní datum, jsme si pro všechny mistry „pinčesu“ připravili další turnaj z naší série mistrů. Jako loňský podzim a jaro, i tentokráte si ve velmi žádaném a oblíbeném klání změříme síly. Někteří ve své hře pokročili, někteří ustrnuli a někteří se trochu pohoršili.
Jediným možným způsobem jak poměřit své síly je si to rozdat u pingpongových stolů.
Tak neváhej a přijď!
Čekají na Vás mistři Ho-nza a Rí-ša

11.11. Diskotéka komiksových postaviček

 


Máš svojí oblíbenou komiksovou postavičku, tak neváhej dorazit k nám do klubu. Je dost pravděpodobné, že si s ní budeš moct zatančit u nás na „dýze“.
Nejlepší tanečník diska si odnese věcnou cenu.
Možná přijde i nejlepší tanečnice z Modřan Drahuška.
Očekávají tě mistři parketu – Honza a Ríša!

4.11. Scrabble ChallengeZnáte celosvětově oblíbenou hru Scrabble? Jestli ne, tak je to veliká škoda. Ale to nevadí, my vás to naučíme. Kdo nejlépe a nejchytřeji poskládá na hracím poli svá písmenka, ten se stává nesmrtelným vítězem a jeho fotka bude zdobit interiér klubu.
A pozor! Většinou se celkovými šampióny stávají ti, od kterých to nejméně čekáte.
Těší se na Vás aznoH a ašíR!

26.10. Po stopách Divokého mužeKdesi v Brdských lesích na hoře Plešivec, žil a byl človíček, kterému široko daleko přezdívali "Divoký muž".
Kdopak se asi za tímto podivným názvem mohl tak skrývat a zda náhodou ho neznáme i my?
Pojďme na tradiční outdoorové akci klubu přijít na zoubek této záhadě.
Jste srdečně zváni!
Honza a Ríša

21.10. Buď v pohodě a coolJako vždy, tak i v měsíci říjnu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: „Buď dobrej“


16.10. Slavím narozeniny s klubem 14.10. Turnaj FIFA 17 na PS3Dlouho očekáváná událost roku, akce na Vaše přání. Na konci září vyjde nový ročník hry FIFA 17 a je potřeba si ukázat, kdo z nás ji nejlépe ovládá. Favoritů je nepřeberné množství a atmosféra, jako každý ročník, je vždy napjatá. Bude záležet jak na umu, tak na pevných nervech zvládnout vypjaté herní situace. Hlavní otázka zní, zda nás někdo překvapí, jako se v minulosti kolikrát stalo nebo tuhle cennou trofej nedá pořadatel akce (Klub) z ruky. 
Ano je to tak, na pohár koukáte na poličce a sníte o něm.
Máte jedinečnou možnost si pro něho dojít!
Těší se Honza a Ríša.

7.10. Street Football

Na první říjnový pátek, jsme si pro Vás připravili turnaj ve fotbale, který se bude konat u nás „na plácku“ před klubem. Nejlepší brazilští hráči současnosti také tak začínali. Tak se neboj sestavit tým, potrénovat a porazit favority turnaje Honzu s Ríšou, kdy oba rivalové speciálně na tento turnaj spojí své síly. Tento turnaj bude výjimečný také v tom, že budou našim bedlivým okem uzavírány nominace na sezonu halových turnajů, kterých se zúčastní náš tým FC Klub Pod prahem. Vítěz bere pohár!
Tak se přijď ukázat!
Honza a Ríša

2.10. Slavím narozeniny s klubem30.9. Revolution trainTak jako v předešlém roce, tak i v tom novém nás čekají poslední pátek v měsíci preventivní akce v rámci „Buď v pohodě a cool“.
Ihned při první příležitosti v novém školním roce j

Kde nás můžete sledovat