Novinky

02.06.2016 Kroužky zrušeny - Den dětí

V době pořádání akce Dne dětí se nebudou konat žádné zájmové kroužky v obou objektech DDM. Děkujeme za pochopení.

23.05.2016 Dvanáctka běhá den 23.5.2016

Dobrý den, dnešní trénink - 23.5.2016, vzhledem k velmi špatnému počasí je zrušen. Nahradíme jej v jiném termínu. Omlouváme se, za komplikace pár minut před zahájením, ale máme vždy bezpečnost na prvním místě.

20.05.2016 Cvičení pro ženy

Pojďte si s námi zacvičit každé út a čt od 19:00 hod v Divadle Na Cikorce. Vstupné je 60 Kč za lekci. Čeká Vás pravidelně se střídající aerobní cvičení Bodyform a cvičení Port De Bras.

20.05.2016 Tábory 2016

V záložce Tábory a soustředění můžete vybírat z letních pobytových táborů a příměstských táborů. Na většinu táborů se můžete přihlásit online.

Klub Pod prahem

Klub Pod prahem                      

Nemáš co dělat? Přijď za námi do klubu.

Podívej se i na akce mimo klub. 


Účast na akcích prosím potvrzujte na emailu (kapacita je omezena):

r.rezek@ddmmonet.cz
j.sestak@ddmmonet.cz

Richard Rezek  tel. 777 107 510
Honza Šesták    tel. 604 626 008

Nadcházející akce:


27.5. „Buď v pohodě a cool“
 Jako vždy, tak i v měsíci květnu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit.

3.6. Labyrinth game
Dnes si zajdeme do naší oblíbené Modřanské rokle sestavit bludiště a ne ledajaké. Rozdělíme se na dva týmy, které pro ten druhý postaví co nejtěžší labyrint sestavený z provázků vedoucí mezi stromy. Tak kdopak z nás postaví nejvíce složité a záludné bludiště?
Ríša s Honzou a Drahuškou pár tipů už mají. Tak přijďte nás trumfnout. Těšíme se na Vás!
 

5.6. Barrandovo tajemství
Joachim Barrande byl světoznámý francouzský inženýr a paleontolog, tedy ten, co zkoumal vývoj života na zemi. Tento slavný vědec měl vřelý vztah k Praze a je po něm pojmenovaná celá čtvrť (Barrandov), jeden most (Barrandovský most) a slavné pražské skály. Právě v nich si uchoval a skryl jedno tajemství ohledně života na zemi. Jste zvědavý jaké? My také, tak neváhejte a přijďte s Honzou a Ríšou sladké tajemství života společně odhalit do Prokopského údolí v blízkosti Barrandovských skal.


10.6. Klubové fotbalové odpoledne
Při příležitosti začátku fotbalového EURA 2016 ve Francii, si pro Vás Ríša a Honza připravili odpoledne plné fotbalu. Zahrajeme si turnaj ve fotbale, přidáme různé dovednostní soutěže a ti nejvytrvalejší z Vás - si to mohou rozdat ve FIFA 16 na PS3.
Tak neseď u telky a PC jako buk a buď správnej kluk (holka).
Těší se fotbalový guru Ríša a Honza


17.6. Buď v pohodě a cool
Jako vždy, tak i v měsíci červnu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit.

,
19.6. Legenda o tajemném stromu na hoře Závist
Našli jsme část staré mapy. Odhalme záhadu, která je v ní zašifrovaná. Legenda praví, že na samém vrcholku hory Závist je prastarý strom, který jednou za rok, pouze v jeden den, odkryje tajemství a v jeho koruně obklopené mohutnými větvemi se zrodí zázrak. No a jaké tajemství skrývá záhadný a tajuplný strom? Přijďte a vydejme se společně na dobrodružnou cestu. Minulý rok se nám to povedlo, tak snad budeme mít štěstí i letošní rok.


24.6. Přespání s klubem v divadle (strašidelná noc)
Je to tady, nastává vyvrcholení celoročního setkávání s klubem při pátečním akcích.
 Akce přespání s klubem, která se pořádá jednou za čas a má nemalý úspěch.
Už jsi někdy spal v divadle? Asi možná ano, ale při nudné a nezáživné divadelní hře.
Vezměte si spacák, svačinu, nějaké ty dobroty a přijďte přespat s Ríšou a Honzou v Divadle na Cikorce, kde na plátně budeme promítat strašidelné filmy. Kdo je strašpytel - nočníky s sebou! Tak neváhejte dorazit a rozloučit se s námi před školními prázdninami.
Honza a RíšaProběhnuvší akce: 


20.5. Tanec pod širým nebem
 
Ve spolupráci s taneční sekcí, připravil si pro Vás klub Pod prahem taneční odpoledne. Vyjdeme ven na betonový plácek, pustíme si magneťák a naučíme se nějaké ty taneční sestavy, kterými posléze můžete ohromit své spolužáky, nápadnice a nápadníky, případně rodiče. Bude-li pršet, zazpíváme si v dešti…
Těší se na Vás Honza, Ríša a Drahuška


15.5. Po stopách zbloudilé jeptišky
V brdských lesích je ukryt poklad, který měl jedné zamilované chudé jeptišce zajistit bohaté věno s chrabrým rytířem. Tato dívka utekla z kláštera, aby mohla poklad najít. Z této cesty se 
už bohužel nikdy nevrátila a dodnes straší v kostelíku svaté Máří Magdalény na Skalce v Mníšku pod Brdy. Její zbloudilé hledání je zde vyobrazeno křížovou cestou, která má znázorňovat její utrpení. Pojďme společně s Honzou a Ríšou za pokladem ukrytým v místních lesích a osvobodit tak zbloudilou duši oné nebohé jeptišky.


14.5. Hurá do divadla!!!Přezdívají mu Zlatá kaplička, tyčí se majestátně na břehu Vltavu a čeká na nás.
Neobvyklá akce klubu, která se nebude jen tak opakovat.
S klubem vyrazíme za kulturou do Národního divadla na představení, možno říci nejslavnější českou hru - Strakonický dudák, pohádku, ve které se prolínají reálné, typicky české postavy s tajemnou říší přírody, se světem nadpřirozených sil.
Překonej s námi zažitou představu, že návštěva divadla je „opruz“, vyvedeme tě z omylu.
Nemůžeme se dočkat!
Honza a Martina


13.5. – Turnaj ve stolním tenise
 


A je tady další sportovní výzva! Dones si pingpongové pálky, případně zapůjčíme a okus kvalitní stolní tenis. Zimní turnaj se těšil velikému ohlasu, kde se na stupně vítězů dostali jen ti nejlepší. Tak přijď sesadit své kamarády z pomyslného trůnu. Není vyloučena možnost, že bude i obhájen.
Těšíme se na tebe Ríš-ting a Honz-tang!


6.5. – Hokejový turnaj na X-box


Při příležitosti zahájení MS v ledního hokeji v Petrohradu a Moskvě jsme si pro Vás připravili hokejový turnaj. Vltava nám v květnu už asi nezamrzne, ale to vůbec nevadí. Rozdáme si to na plazmové obrazovce na X-boxu. S lítostí Vám musíme oznámit, že nejsilnější týmy v turnaji Itálie a Francie jsou již rezervované pro vedoucí klubu.
Kostky jsou vrženy, těší se Honza a Ríša.


29.4. Airsoft v lese (přeloženo z 1.4.)Který kluk si nehrál na vojáka, nevzal do ruky klacek a nestřílel na imaginární terč. Dnes si můžeš vyzkoušet střílení z airsoftové pistole a pušky na různé terče. Nenech si ujít jedinečnou příležitost získat pocit opravdového muže.
Tak přijď ukázat, kdo bude nejvíce nabito.
Těší se Honza a Ríša


24.4. Legenda o slepém Keltovi
 
Jedna stará pověst vypráví o králi, který pro svoji milovanou dceru nechal vystavit legendou opřené keltské město Ys. Na nebohé místo byl seslán boží hněv a následně zmizelo v potopě.
Přežil jen jediný člověk, byl jím slepý keltský lovec, kterého osud zavál z Bretaně až k hoře Závist, kde založil vlastní město. Pojďme si společně s Honzou a Ríšou připomenout jeho legendární cestu a objasnit si, jak se k nám z daleké krajiny dostal.


22.4. Frisbee challengeNa třetí týden v dubnu jsme si pro Vás připravili turnaj v hodu talířem, ve hře známé pod jménem frisbee. Budeme soutěžit v hodu na terč a přichystáme i další zajímavé úkoly. 
Tak ukaž ostatním, že právě ty máš tu nejlepší mušku. Těšíme se na tebe!
Honza a Ríša


15.4. Bowling s klubem

Dnes jsme si pro Vás připravili jedinečnou akci, která se jen tak nebude opakovat. Vyrazíme na Zbraslav si zahrát bowling na profesionální dráze. Neváhej se včas přihlásit a buď přítomen při skvělé hře s bowlingovými mistry Honzou a Ríšou.
Těšíme se na tebe Ríša a Honza!


1.4. Buď v pohodě a cool s tancem (náhrada za 29.4.)


Jako vždy, tak i v měsíci dubnu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit.


24.3. Velikonoce v klubu
Neváhej a přijď na Zelený čtvrtek k nám do klubu připravit se na Velikonoce. Posprejujeme si grafity veliká velikonoční vajíčka a také si namalujeme ta opravdová.
Těší se na tebe Honza a Martina.


18.3. Buď v pohodě a cool
Jako vždy, tak i v měsíci březnu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit.


11.3. Bramboráky a domácí chipsyKaždý na ně máme někdy chuť a máme radost, když nám je mamka nebo taťka doma připraví. Tak co kdybychom si je jedno odpoledne spolu s Drahuškou, Ríšou a Honzou naučili kompletně připravit a usmažit. Myslíme, že nabídka zní lákavě a tak neváhej přijít strávit den s bramborami v klubu.
Těšíme se Honza a Ríša…


4.3. Minecraft dayDnešní odpoledne bude patřit hře Minecraft. Máme pro Vás připravené skládačky, ze kterých si budete moct sestavit originální herní figurky. Ten kdo bude mít hotovo si následně na X-boxu v Minecraftu zasoutěží. Tak neváhej a přijď s námi strávit odpoledne s populární a zábavnou hrou.
Těšíme se na tebe!!!
Honza a Ríša


26.2. Buď v pohodě a coolJako vždy, tak i v měsíci únoru nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit.


19.2. 3D Piškvorky challengeA na řadě je další stará dobrá klasika. Pro dnešek jsme si pro vás připravili hru známou především ze školních lavic a nejsou jí nic jiného než piškvorky. Na papíře už možná známe nějaké ty „fígle&

Kde nás můžete sledovat