Novinky

24.01.2017 Pohybová průprava Sokol

24.1.2017 bude pro rodiče účastníků možnost podívat se, jak probíhá lekce Pohybové průpravy (úterý 16.00-17.00 a 17.00-18:00), Těšíme se na Vás! Světlana a Petra

18.01.2017 Venkovní bruslení na ledě v DDM

na asfaltovém hřišti v areálu DDM je dostatečná vrstva ledu k tomu, abychom Vám mohli nabídnou možnost si zabruslit na ledě. Kluziště bude v provozu do doby, kdy to klimatické podmínky dovolí. Otvírací časy naleznete na www v části ČLÁNKY...

13.01.2017 Divadelní pohádky 2017

Přehled našich divadelních představení pro děti si můžete stáhnout v sekci ke stažení. Najdete tam program na jarní sezónu 2017.

13.01.2017 Akce v lednu

V záložce ke stažení se můžete podívat na akce, které se budou konat v lednu 2017.

13.01.2017 Platby za kroužky II pololetí

Každý účastník ZK má automaticky zajištěnu účast na kroužku i druhé pololetí. Během ledna budou všem účastníkům (kteří budou chtít dále pokračovat) předány platební příkazy k úhradě II pololetí.. Přejeme Vám vše dobré ro nového roku 2017... DDM Monet

Klub Pod prahem

                    


Nemáš co dělat? Přijď za námi do klubu.

Podívej se i na akce mimo klub. 


Účast na akcích prosím potvrzujte na emailu (kapacita je omezena):

r.rezek@ddmmonet.cz
j.sestak@ddmmonet.cz

Richard Rezek  tel. 777 107 510
Honza Šesták    tel. 604 626 008


Nadcházející akce:

13.1. Turnaj ve stolním fotbálku
V klubu máme zbrusu nový "fotbálek", toho je třeba využít a pořádně ho vyzkoušet.
Proto neváhejte dorazit na první turnaj konaný na tomto přístroji.
Vítěz bude totiž navždy zapsán zlatým písmem do historie klubu!
Neváhejte dorazit!
Těší se Honza a Ríša 

15.1. Slavíme s klubemOslava narozenin pro rodiče s dětmi v prostorách klubu. Čeká nás spousta zábavy a herních úkolů.


20.1. Závody na sněhuJak všichni víme, tak u nás nahoře v klubu koukáme pěkně dolů na celé modřanské sídliště. To, ale znamená jednu důležitou věc! Ocitáme se na kopci a z něj vede pouze jedna cesta a to tak, že dolů. Většinou jsme zvyklý využívat autobus, případně se svést s rodiči v autě. Dnes to bude trochu jiné. Pojedeme dolů na černém pytli, kdo bude ze všech nejrychlejší - získá titul nejrychlejšího "pytlaře" v Modřanech a celém okolí.

Proběhnuvší akce: 

6.1. Den deskových her

Na Tři krále si zahrajeme naše oblíbené deskové hry, které máme v klubu k dispozici. Těšit se můžeme především na Activity, ale i klasiku jako Člověče nezlob se a spousta dalších. Tak neváhejte k nám vyrazit a zahrát si krásné hry v pohodovém prostředí.
Kdo uspěje v co největším počtu "deskovek", na toho čeká zasloužená odměna!
Těší se na Vás Dominik a Ríša!

22.12. Vánoční odpoledne s klubemTak a je to tady, zase máme po roce Vánoce a oslavit je můžete i u nás v klubu. Na dnešní odpoledne jsme si pro Vás připravili pečení cukroví s Drahuškou a netradiční zpívání koled s Ríšou. Tak přijďte k nám se naladit na Štědrý večer. 
Těší se na Vás celé osazenstvo klubu!!!

16.12. Buď v pohodě a coolJako vždy, tak i v měsíci prosinci nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: "Buď dobrej"

9.12. Logické kvízy a hlavolamy

Po náročných prvních měsících ve škole už máte určitě roztrénované mozkové závity do největších otáček. Proto je nejvyšší čas si dát akci, při které té naší hlavě šišaté trochu zatopíme. Dáme si odpoledne plné záludných kvízů a neřešitelných hlavolamů. Tak doufejme, že se nám z toho ty naše hlavy nezamotají.
Těší se na Vás Johny a Richi.

3.12. Bohemians Praha vs. Viktoria Plzeň (aneb "Vánoce s Klokanem")

Navštívíme fotbalové utkání 1. ligy mezi týmy Bohemians Praha a Viktorií Plzeň.
Čeká na nás předzápasový program v podobě Vánoce s "klokanem" zakončený ohňostrojem, návštěva "tiskovky" a sledování samotného fotbalového zápasu na hlavní tribuně.
Vstup na akci je zdarma, ale pozor! Platí omezený počet vstupenek.
Těší se na Vás osazenstvo klubu!

2.12. Turnaj v kulečníku
Plátno, naleštěné koule, nakřídované tágo, přesný šťouch a pevné nervy. To je přesně ta atmosféra, která popisuje dnešní odpoledne. Ano, uhodli jste správně, jedná se o kulečníkový turnaj - hru gentlemanů a urozených dam. Je jedno, jestli jsi velký nebo malý, kluk nebo holka, ale hlavně, že máš v sobě ducha fair play, kterého tato hra vyžaduje.
Těší se signore Honza a monsieur Richard!

24.11. Buď v pohodě a cool


Jako vždy, tak i v měsíci listopadu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: "Buď dobrej"


18.11. Turnaj v ping-pongu

Na dnešní datum, jsme si pro všechny mistry „pinčesu“ připravili další turnaj z naší série mistrů. Jako loňský podzim a jaro, i tentokráte si ve velmi žádaném a oblíbeném klání změříme síly. Někteří ve své hře pokročili, někteří ustrnuli a někteří se trochu pohoršili.
Jediným možným způsobem jak poměřit své síly je si to rozdat u pingpongových stolů.
Tak neváhej a přijď!
Čekají na Vás mistři Ho-nza a Rí-ša

11.11. Diskotéka komiksových postaviček

 


Máš svojí oblíbenou komiksovou postavičku, tak neváhej dorazit k nám do klubu. Je dost pravděpodobné, že si s ní budeš moct zatančit u nás na „dýze“.
Nejlepší tanečník diska si odnese věcnou cenu.
Možná přijde i nejlepší tanečnice z Modřan Drahuška.
Očekávají tě mistři parketu – Honza a Ríša!

4.11. Scrabble ChallengeZnáte celosvětově oblíbenou hru Scrabble? Jestli ne, tak je to veliká škoda. Ale to nevadí, my vás to naučíme. Kdo nejlépe a nejchytřeji poskládá na hracím poli svá písmenka, ten se stává nesmrtelným vítězem a jeho fotka bude zdobit interiér klubu.
A pozor! Většinou se celkovými šampióny stávají ti, od kterých to nejméně čekáte.
Těší se na Vás aznoH a ašíR!

26.10. Po stopách Divokého mužeKdesi v Brdských lesích na hoře Plešivec, žil a byl človíček, kterému široko daleko přezdívali "Divoký muž".
Kdopak se asi za tímto podivným názvem mohl tak skrývat a zda náhodou ho neznáme i my?
Pojďme na tradiční outdoorové akci klubu přijít na zoubek této záhadě.
Jste srdečně zváni!
Honza a Ríša

21.10. Buď v pohodě a coolJako vždy, tak i v měsíci říjnu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: „Buď dobrej“


16.10. Slavím narozeniny s klubem 14.10. Turnaj FIFA 17 na PS3Kde nás můžete sledovat