Novinky

26.09.2016 Kroužek Herecká škola s Kateřinou Janečkovou!

Pro velký zájem jsme otevřeli ještě jeden dramatický kroužek Herecká škola s Kateřinou Janečkovou, který bude probíhat v pondělí 15:00-16:00. Přihlašujte se ONLINE nebo na recepci DDM.

26.09.2016 Státní svátek

Vážení návštěvníci DDM, upozorňujeme, že ve středu (28.9.2016) je státní svátek a nekonají se žádné zájmové kroužky. Děkujeme za pochopení.

26.09.2016 Online přihlašování do kroužků

Do VĚTŠINY kroužků se můžete přihlašovat online na školní rok 2016/17 od 4. července 2016, zájmové kroužky jsou již nastaveny na nový školní rok 2016/17. Na kroužky, kde není možnost přihlašování on-line bude spuštěn zápis od 1 září...

26.09.2016 Cvičení pro ženy

Cvičení pro ženy začíná v týdnu od 19. září. V Pondělí (bodystyling) od 19:00 - 20:00 hod a ve čtvrtek (kroužek Zumba) od 19:00 - 20:00 hod. Těšíme se na Vás.

16.09.2016 Výtvarná a keramická dílna rodičů s dětmi!

Nyní máte možnost přihlásit se do kroužku Výtvarná a keramická dílna R+D! Kroužek bude probíhat ve čtvrtek 17:00-18:30. Přihlašujte se ONLINE nebo na recepci DDM.

Klub Pod prahem

Klub Pod prahem                      

Nemáš co dělat? Přijď za námi do klubu.

Podívej se i na akce mimo klub. 


Účast na akcích prosím potvrzujte na emailu (kapacita je omezena):

r.rezek@ddmmonet.cz
j.sestak@ddmmonet.cz

Richard Rezek  tel. 777 107 510
Honza Šesták    tel. 604 626 008Nadcházející akce:


30.9. Revolution trainTak jako v předešlém roce, tak i v tom novém nás čekají poslední pátek v měsíci preventivní akce v rámci „Buď v pohodě a cool“.
Ihned při první příležitosti v novém školním roce je pro Vás připravena opravdová lahůdka a jsme toho názoru, že také velmi prospěšná věc. Navštívíme spolu s Ríšou a Honzou nejvýznamnější projekt v oblasti drogové prevence v ČR s názvem „Revolution train“ – protidrogový vlak. Tento zajímavý projekt byl představen i za našimi hranicemi a setkal se s velikým úspěchem.
Tak neváhej se daného projektu zúčastnit a zažít nevšední zážitek.
Těší se Honza a Ríša.

2.10. Slavíme narozeniny s klubem
7.10. Street FootballNa první říjnový pátek, jsme si pro Vás připravili turnaj ve fotbale, který se bude konat u nás „na plácku“ před klubem. Nejlepší brazilští hráči současnosti také tak začínali. Tak se neboj sestavit tým, potrénovat a porazit favority turnaje Honzu s Ríšou, kdy oba rivalové speciálně na tento turnaj spojí své síly. Tento turnaj bude výjimečný také v tom, že budou našim bedlivým okem uzavírány nominace na sezonu halových turnajů, kterých se zúčastní náš tým FC Klub Pod prahem. Vítěz bere pohár!
Tak se přijď ukázat!
Honza a Ríša

14.10. Turnaj FIFA 17 na PS3Dlouho očekáváná událost roku, akce na Vaše přání. Na konci září vyjde nový ročník hry FIFA 17 a je potřeba si ukázat, kdo z nás ji nejlépe ovládá. Favoritů je nepřeberné množství a atmosféra, jako každý ročník, je vždy napjatá. Bude záležet jak na umu, tak na pevných nervech zvládnout vypjaté herní situace. Hlavní otázka zní, zda nás někdo překvapí, jako se v minulosti kolikrát stalo nebo tuhle cennou trofej nedá pořadatel akce (Klub) z ruky. 
Ano je to tak, na pohár koukáte na poličce a sníte o něm.
Máte jedinečnou možnost si pro něho dojít!
Těší se Honza a Ríša.Proběhnuvší akce: 


23.9. Street Art

Do klubu přijala pozvání mladá talentovaná umělkyně, abyste si s ní mohli na našich zdech vyzkoušet jak si vyzdobit interiér podle svých vlastních představ. Jak již bylo avizováno, tak nebudeme malovat na papír, ale na zdi. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vyzdobit si svůj klub podle tvých představ.
Těší se Honza, Ríša a H.M.


16.9. Pokémon Day


Fenomén poslední doby také dorazil k nám do klubu. Budeme spolu hledat běžné, ale i vzácné pokémony u nás na zahradě v DDM. Mohou se ty „mršky“ mrňavé objevit opravdu všude a není radno je přehlédnout. Kdo posbírá nejvíce pokémonů, bude se smět honosit titulem Mr. Lovec. Ale pozor, nebude to tak jednoduché jako na mobilních telefonech.
Těší se na Vás legendární pokémoni Honza a Ríša (ti dva, které ještě nikdo nenašel).

4.9. Oslava narozenin s klubem

Akce pro dětii a rodiče, kteří i o narozeninách si přejí trávit čas s námi. Připraven bude pestrý program, jak pro rodiče, tak především pro děti.

2.9. Sportovní olympiáda s klubem


Ač nám olympiáda v Riu skončila, tak to neznamená, že bychom si nemohli uspořádat svoji vlastní. Čekají nás různé disciplíny jako skok do dálky, ping-pong a např. hod diskem. Půjde především o radost ze hry. Ale samozřejmostí bude také cena pro ty, kteří se umístí na stupních vítězů. Tak neváhej a přijď sebejistým favoritům z Francie (Richard Rišárd) a Itálie (Honza Gianni) srazit jejich nabubřelý hřebínek.

1. - 5. srpna: Příměstský tábor s klubem


24.6. Přespání s klubem v divadle (strašidelná noc)Je to tady, nastává vyvrcholení celoročního setkávání s klubem při pátečním akcích.
 Akce přespání s klubem, která se pořádá jednou za čas a má nemalý úspěch.
Už jsi někdy spal v divadle? Asi možná ano, ale při nudné a nezáživné divadelní hře.
Vezměte si spacák, svačinu, nějaké ty dobroty a přijďte přespat s Ríšou a Honzou v Divadle na Cikorce, kde na plátně budeme promítat strašidelné filmy. Kdo je strašpytel - nočníky s sebou! Tak neváhejte dorazit a rozloučit se s námi před školními prázdninami.
Honza a Ríša


19.6. Legenda o tajemném stromu na hoře Závist


Našli jsme část staré mapy. Odhalme záhadu, která je v ní zašifrovaná. Legenda praví, že na samém vrcholku hory Závist je prastarý strom, který jednou za rok, pouze v jeden den, odkryje tajemství a v jeho koruně obklopené mohutnými větvemi se zrodí zázrak. No a jaké tajemství skrývá záhadný a tajuplný strom? Přijďte a vydejme se společně na dobrodružnou cestu. Minulý rok se nám to povedlo, tak snad budeme mít štěstí i letošní rok.


14.6. Horská dráha - ZŠ a MŠ Na Beránku v Praze

11.6. Narozeninová párty s klubem - outdoorová hra a záchranná stanice Penthea&l

Kde nás můžete sledovat