Novinky

19.10.2016 Podzimní prázdniny + státní svátek

Vážení návštěvníci DDM Monet, upozorňujeme Vás, že v době od 26. - 27.10. se nekonají žádné zájmové kroužky. V pátek 28.10. je státní svátek.

18.10.2016 Informace o platbách

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se plateb prosím využívejte tento mail: platby@ddmmonet.cz nebo tel. 778 412 099. Děkujeme.

17.10.2016 Volná místa v kroužcích

Některé kroužky mají stále volná místa, jejich seznam najdete v záložce ke stažení. Přihlašovat se můžete online nebo osobně na recepci v ulici Herrmannova.

Klub Pod prahem

Klub Pod prahem                      

Nemáš co dělat? Přijď za námi do klubu.

Podívej se i na akce mimo klub. 


Účast na akcích prosím potvrzujte na emailu (kapacita je omezena):

r.rezek@ddmmonet.cz
j.sestak@ddmmonet.cz

Richard Rezek  tel. 777 107 510
Honza Šesták    tel. 604 626 008


Nadcházející akce:

21.10. Buď v pohodě a cool


Jako vždy, tak i v měsíci říjnu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: „Buď dobrej“

26.10. Po stopách Divokého mužeKdesi v Brdských lesích na hoře Plešivec, žil a byl človíček, kterému široko daleko přezdívali "Divoký muž".
Kdopak se asi za tímto podivným názvem mohl tak skrývat a zda náhodou ho neznáme i my?
Pojďme na tradiční outdoorové akci klubu přijít na zoubek této záhadě.
Jste srdečně zváni!
Honza a Ríša

4.11. Scrabble ChallengeZnáte celosvětově oblíbenou hru Scrabble? Jestli ne, tak je to veliká škoda. Ale to nevadí, my vás to naučíme. Kdo nejlépe a nejchytřeji poskládá na hracím poli svá písmenka, ten se stává nesmrtelným vítězem a jeho fotka bude zdobit interiér klubu.
A pozor! Většinou se celkovými šampióny stávají ti, od kterých to nejméně čekáte.
Těší se na Vás aznoH a ašíR!

11.11. Diskotéka komiksových postaviček

 

Máš svojí oblíbenou komiksovou postavičku, tak neváhej dorazit k nám do klubu. Je dost pravděpodobné, že si s ní budeš moct zatančit u nás na „dýze“.
Nejlepší tanečník diska si odnese věcnou cenu.
Možná přijde i nejlepší tanečnice z Modřan Drahuška.
Očekávají tě mistři parketu – Honza a Ríša!

18.11. Turnaj v ping-pongu
Na dnešní datum, jsme si pro všechny mistry „pinčesu“ připravili další turnaj z naší série mistrů. Jako loňský podzim a jaro, i tentokráte si ve velmi žádaném a oblíbeném klání změříme síly. Někteří ve své hře pokročili, někteří ustrnuli a někteří se trochu pohoršili.
Jediným možným způsobem jak poměřit své síly je si to rozdat u pingpongových stolů.
Tak neváhej a přijď!
Čekají na Vás mistři Ho-nza a Rí-ša


Proběhnuvší akce: 

16.10. Slavím narozeniny s klubem 14.10. Turnaj FIFA 17 na PS3Dlouho očekáváná událost roku, akce na Vaše přání. Na konci září vyjde nový ročník hry FIFA 17 a je potřeba si ukázat, kdo z nás ji nejlépe ovládá. Favoritů je nepřeberné množství a atmosféra, jako každý ročník, je vždy napjatá. Bude záležet jak na umu, tak na pevných nervech zvládnout vypjaté herní situace. Hlavní otázka zní, zda nás někdo překvapí, jako se v minulosti kolikrát stalo nebo tuhle cennou trofej nedá pořadatel akce (Klub) z ruky. 
Ano je to tak, na pohár koukáte na poličce a sníte o něm.
Máte jedinečnou možnost si pro něho dojít!
Těší se Honza a Ríša.

7.10. Street Football

Na první říjnový pátek, jsme si pro Vás připravili turnaj ve fotbale, který se bude konat u nás „na plácku“ před klubem. Nejlepší brazilští hráči současnosti také tak začínali. Tak se neboj sestavit tým, potrénovat a porazit favority turnaje Honzu s Ríšou, kdy oba rivalové speciálně na tento turnaj spojí své síly. Tento turnaj bude výjimečný také v tom, že budou našim bedlivým okem uzavírány nominace na sezonu halových turnajů, kterých se zúčastní náš tým FC Klub Pod prahem. Vítěz bere pohár!
Tak se přijď ukázat!
Honza a Ríša

2.10. Slavím narozeniny s klubem30.9. Revolution trainTak jako v předešlém roce, tak i v tom novém nás čekají poslední pátek v měsíci preventivní akce v rámci „Buď v pohodě a cool“.
Ihned při první příležitosti v novém školním roce je pro Vás připravena opravdová lahůdka a jsme toho názoru, že také velmi prospěšná věc. Navštívíme spolu s Ríšou a Honzou nejvýznamnější projekt v oblasti drogové prevence v ČR s názvem „Revolution train“ – protidrogový vlak. Tento zajímavý projekt byl představen i za našimi hranicemi a setkal se s velikým úspěchem.
Tak neváhej se daného projektu zúčastnit a zažít nevšední zážitek.
Těší se Honza a Ríša.

23.9. Street Art

Do klubu přijala pozvání mladá talentovaná umělkyně, abyste si s ní mohli na našich zdech vyzkoušet jak si vyzdobit interiér podle svých vlastních představ. Jak již bylo avizováno, tak nebudeme malovat na papír, ale na zdi. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vyzdobit si svůj klub podle tvých představ.
Těší se Honza, Ríša a H.M.


16.9. Pokémon Day


Fenomén poslední doby také dorazil k nám do klubu. Budeme spolu hledat běžné, ale i vzácné pokémony u nás na zahradě v DDM. Mohou se ty „mršky“ mrňavé objevit opravdu všude a není radno je přehlédnout. Kdo posbírá nejvíce pokémonů, bude se smět honosit titulem Mr. Lovec. Ale pozor, nebude to tak jednoduché jako na mobilních telefonech.
Těší se na Vás legendární pokémoni Honza a Ríša (ti dva, které ještě nikdo nenašel).

4.9. Oslava narozenin s klubem

Akce pro dětii a rodiče, kteří i o narozeninách si přejí trávit čas s námi. Připraven bude pestrý program, jak pro rodiče, tak především pro děti.

2.9. Sportovní olympiáda s klubem


Ač nám olympiáda v Riu skončila, tak to neznamená, že bychom si nemohli uspořádat svoji vlastní. Čekají nás různé disciplíny jako skok do dálky, ping-pong a např. hod diskem. Půjde především o radost ze hry. Ale samozřejmostí bude také cena pro ty, kteří se umístí na stupních vítězů. Tak neváhej a přijď sebejistým favoritům z Francie (Richard Rišárd) a Itálie (Honza Gianni) srazit jejich nabubřelý hřebínek.

1. - 5. srpna: Příměstský tábor s klubem
Kde nás můžete sledovat