Novinky

21.02.2017 Nově otevřený kroužek

Od 2. března 2017 otevíráme ve čtvrtek nový kroužek - Beachvolejbal. Pro začátečníky od 15:00 - 16:00 hod., pro pokročilé od 16:00 - 17:00 hod. Přihlásit se můžete online nebo osobně na recepci DDM Monet.

21.02.2017 Letní příměstské a pobytové tábory - ZVEŘEJNĚNO

Vážení návštěvníci DDM, kompletní nabídku letních táborů jsme zveřejnili. Přihlásit se můžete online v záložce tábory nebo osobně na recepci DDM Monet.

21.02.2017 Informace o platbách

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se plateb prosím využívejte tento mail: platby@ddmmonet.cz nebo tel. 778 412 099. Děkujeme.

21.02.2017 Poslední volná místa na Uměleckém táboře Rejdice!

Přihlašte se na letní Umělecký tábor Rejdice 2017. Zbývají poslední místa! Přihlásit se můžete online v sekci tábory a soustředění nebo osobně na recepci DDM Monet.

21.02.2017 Kouzelnické představení Pavla Kožíška 4.3.17

Poslední 1 místo. Pojďte s námi na představení Pavla Kožíška, kde Vám předvede svá kouzla a některá Vás i naučí. Na konci akce proběhne autogramiáda. Možnost přihlášení na webových stránkách u anotace akce, dále osobně na recepci nebo na email: z.petru@ddmmonet.cz. Těšíme se na viděnou..

Klub Pod prahem

                    


Nemáš co dělat? Přijď za námi do klubu.

Podívej se i na akce mimo klub. 


Účast na akcích prosím potvrzujte na emailu (kapacita je omezena):

r.rezek@ddmmonet.cz
j.sestak@ddmmonet.cz

Richard Rezek  tel. 777 107 510
Honza Šesták    tel. 604 626 008


Nadcházející akce:


24. 2. Escape Game (přesunuto ze 17.2.)Escape game, nebo-li úniková hra je poslední dobou fenoménem. 
Dostaneš se ty a tvůj tým během určeného časového limitu ke kódu, který ti otevře cestu k pokladu? 
Chceš vědět víc? Tak doraz k nám do klubu.
Těší se na tebe Hínzk, Roia a Domišia

3.3. Turnaj v DáměPřijď za námi do klubu si zahrát jednu z klasických a tradičních her, jaká kdy existuje. Věděl jsi o tom, že máme k dispozici mnoho variant jak tuto hru hrát? Ano, můžeš hrát českou, anglickou, španělskou či brazilskou verzi. 
Kdo bude neporažen, vstoupí do klubové síně slávy a získá pohár.
Tak neváhej a doraž!
Těší se signore Honza a monsieur Richard!

10.3. Laser GamePozor, pozor! Čeká nás akce jako hrom.
Zajdeme si s klubem do laserové arény, kde budeme v magickém prostředí snažit se o jediné - nebýt zasažen protihráčem. 
Kapacita této akce je omezena a my se nemůžeme dočkat, protože to bude jednoduše skvělý zážitek. Tak přijď nám ukázat svoji mrštnost, úsudek a jak máš chladnou hlavu.
Těší se na Vás Johny a Richi.

24.3. Klapka, kamera, jedeme!!!Máš oblíbené filmové scény, u kterých se rád zasměješ, případně ti ukápne slzička? Tak přesně tohle je akce pro tebe. Za nejlepší herecký výkon budeme rozdávat klubové Oscary!
Točíme na opravdovou kameru a kostýmy budou k dispozici.
Těší se režiséři Johny S a Richie R

31.3. Buď v pohodě a coolJako vždy, tak i v měsíci březnu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: "Buď dobrej"

Proběhnuvší akce: 

17.2. Buď v pohodě a cool (přesunuto ze 24.2.)
Jako vždy, tak i v únoru nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: "Buď dobrej"

13.2. Lyžovačka v Chotouni

Lyžařský výcvik malých lyžařů.
Nezkušené lyžaře naučíme základní postavení a získají jistotu státní na lyžích, zkušenější lyžaře zdokonalíme v jejich jízdních vlastnostech.
Takže lyže, helmu a vhodně vybavení s sebou a kdo nemá, tak na místě možnost zapůjčení za 350Kč.
Budeme se na Vás těšit!

10.2. Pantomima
Slovo pantomima znamená divadelní způsob vyjadřování pomocí mimiky a gestikulace s prvky tance, to vše bez použití hlasu. Naším úkolem bude vytáhnout si kartičku s úkolem, který budeme předvádět. Po uběhnuvších třiceti vteřinách na rozmyšlení (k dispozici budou i kostýmy) předvést nám pomocí mimiky a gestikulace zvíře, věc, osobu, případně něco jiného z toho, co jsme si vytáhli za kartičku. Tým, který bude mít mezi sebou nejšikovnější mimy - získá odměnu!
Těší se Honza a Dominik

3.2. Pexeso Challenge


Kdo by neznal pexeso? Budeme muset PEKELNĚ SE SOUSTŘEDIT, abychom nasbírali z kartiček lícem dolů co nejvíce dvojic. Hra je založena jak na schopnosti si pamatovat ta správná místečka, kde se dvě stejné kartičky na stole nacházejí, tak na rychlosti, ale i potřebné dávce štěstí.
Přijďte k nám, když je venku zima a mráz si zahrát jednu z největších klasických her, kterou všichni znáte!

27.1. Buď v pohodě a cool
Jako vždy, tak i v novém roce nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: "Buď dobrej"

20.1. Závody na sněhuJak všichni víme, tak u nás nahoře v klubu koukáme pěkně dolů na celé modřanské sídliště. To, ale znamená jednu důležitou věc! Ocitáme se na kopci a z něj vede pouze jedna cesta a to tak, že dolů. Většinou jsme zvyklý využívat autobus, případně se svést s rodiči v autě. Dnes to bude trochu jiné. Pojedeme dolů na černém pytli, kdo bude ze všech nejrychlejší - získá titul nejrychlejšího "pytlaře" v Modřanech a celém okolí.

15.1. Slavíme s klubem

Oslava narozenin pro rodiče s dětmi v prostorách klubu. Čeká nás spousta zábavy a herních úkolů.

13.1. Turnaj ve stolním fotbálku


V klubu máme zbrusu nový "fotbálek", toho je třeba využít a pořádně ho vyzkoušet.
Proto neváhejte dorazit na první turnaj konaný na tomto přístroji.
Vítěz bude totiž navždy zapsán zlatým písmem do historie klubu!
Neváhejte dorazit!
Těší se Honza a Ríša 

6.1. Den deskových her

Na Tři krále si zahrajeme naše oblíbené deskové hry, které máme v klubu k dispozici. Těšit se můžeme především na Activity, ale i klasiku jako Člověče nezlob se a spousta dalších. Tak neváhejte k nám vyrazit a zahrát si krásné hry v pohodovém prostředí.
Kdo uspěje v co největším počtu "deskovek", na toho čeká zasloužená odměna!
Těší se na Vás Dominik a Ríša!

22.12. Vánoční odpoledne s klubemTak a je to tady, zase máme po roce Vánoce a oslavit je můžete i u nás v klubu. Na dnešní odpoledne jsme si pro Vás připravili pečení cukroví s Drahuškou a netradiční zpívání koled s Ríšou. Tak přijďte k nám se naladit na Štědrý večer. 
Těší se na Vás celé osazenstvo klubu!!!

16.12. Buď v pohodě a coolJako vždy, tak i v měsíci prosinci nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: "Buď dobrej"

9.12. Logické kvízy a hlavolamy

Po náročných prvních měsících ve škole už máte určitě roztrénované mozkové závity do největších otáček. Proto je nejvyšší čas si dát akci, při které té naší hlavě šišaté trochu zatopíme. Dáme si odpoledne plné záludných kvízů a neřešitelných hlavolamů. Tak doufejme, že se nám z toho ty naše hlavy nezamotají.
Těší se na Vás Johny a Richi.

3.12. Bohemians Praha vs. Viktoria Plzeň (aneb "Vánoce s Klokanem")

Navštívíme fotbalové utkání 1. ligy mezi týmy Bohemians Praha a Viktorií Plzeň.
Čeká na nás předzápasový program v podobě Vánoce s "klokanem" zakončený ohňostrojem, návštěva "tiskovky" a sledování samotného fotbalového zápasu na hlavní tribuně.
Vstup na akci je zdarma, ale pozor! Platí omezený počet vstupenek.
Těší se na Vás osazenstvo klubu!

2.12. Turnaj v kulečníku
Plátno, naleštěné koule, nakřídované tágo, přesný šťouch a pevné nervy. To je přesně ta atmosféra, která popisuje dnešní odpoledne. Ano, uhodli jste správně, jedná se o kulečníkový turnaj - hru gentlemanů a urozených dam. Je jedno, jestli jsi velký nebo malý, kluk nebo holka, ale hlavně, že máš v sobě ducha fair play, kterého tato hra vyžaduje.
Těší se signore Honza a monsieur Richard!

24.11. Buď v pohodě a cool


Jako vždy, tak i v měsíci listopadu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: "Buď dobrej"


18.11. Turnaj v ping-pongu

Na dnešní datum, jsme si pro všechny mistry „pinčesu“ připravili další turnaj z naší série mistrů. Jako loňský podzim a jaro, i tentokráte si ve velmi žádaném a oblíbeném klání změříme síly. Někteří ve své hře pokročili, někteří ustrnuli a někteří se trochu pohoršili.
Jediným možným způsobem jak poměřit své síly je si to rozdat u pingpongových stolů.
Tak neváhej a přijď!
Čekají na Vás mistři Ho-nza a Rí-ša

11.11. Diskotéka komiksových postaviček

 


&l

Kde nás můžete sledovat