Novinky

25.09.2017 kroužek Dramaťáček

Divadelní kroužek dramaťáček - volná místa. Každé pondělí od 15:00 - 16:00 hod, pro děti od 6 - 10 let (DDM Herrmannova).

25.09.2017 Hudební přípravka

Pro velký zájem, nově otevíráme kroužek ,,Hudební přípravky" ve čtvrtek od 15:45 - 16:45hod. Kroužek je k přihlášení i on-line. Těšíme se na Vás...

24.09.2017 Obsazené zájmové kroužky

Kroužky, které mají již plnou kapacitu a nelze se na ně přihlásit najdete v záložce ke stažení.

22.09.2017 Zápisová brožura

Novou zápisovou brožuru si můžete stáhnout v záložce ke stažení, je aktualizovaná od 4. září 2017.

16.09.2017 Informace o platbách

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se plateb prosím využívejte tento mail: platby@ddmmonet.cz nebo tel. 778 412 099. Děkujeme.

Klub akcí, outdooru a her

                    


Nemáš co dělat? Přijď za námi do klubu.

Podívej se i na akce mimo klub. 


Účast na akcích prosím potvrzujte na emailu (kapacita je omezena):

r.rezek@ddmmonet.cz
j.sestak@ddmmonet.cz

Richard Rezek  tel. 777 107 510
Honza Šesták    tel. 604 626 008


Nadcházející akce:


22.9. Den deskových herDnes si zahrajeme naše oblíbené deskové hry, které máme v klubu k dispozici. Těšit se můžeme především na "Activity", ale i klasiku jako "Člověče, nezlob se!" a spousta dalších. Tak neváhejte k nám vyrazit a zahrát si krásné hry v pohodovém prostředí. Kdo uspěje v co největším počtu "deskovek" proti našim vedoucím, na toho čeká zasloužená odměna! Těší se na Vás Honza a Ríša.

29.9. Buď v pohodě a coolJako vždy, tak i v měsíci září nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud přede dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. 
Těší se Honza a Ríša. PS: "Buď dobrej".

15.10. Legenda "O dvouocasé lišce"
Na jednom dvoře hradního pána, žila krásná dívka. Touto dívkou byl celý dvůr uchvácen a byla prohlašována za nejkrásnější a nejchytřejší dívku v celém království, jelikož její šaty zůstávaly po celý den upravené a udivovala svými znalostmi.
Jednoho dne se král rozhodl, že si dívku, která prý zná vše, vyzkouší. Položil ji otázku ohledně jednoho obzvláště složitého astrologického učení a udiveně naslouchal její perfektní odpovědi. Dívka si poté získala u krále takovou oblibu, že si ji nechával dnem i nocí po svém boku a staral se o ni, jako by byla jeho královnou.
O několik týdnů později se na hradě konalo hudební a vypravěčské představení a král na něj samozřejmě vzal i onu dívku. V momentě, kdy oba usedli, vítr sfoukl všechny pochodně a místnost se ponořila do tmy. V tu chvíli se objevilo světlo, jež jakoby vycházelo z místa, kde seděla. Král prohlásil, že dívka je bezesporu vtělením bohyně Venuše, kterou celé království uctívalo.
Nějakou dobu po té král onemocněl chorobou, jíž nedokázal žádný doktor vyléčit. Bylo posláno pro dvorního astrologa. Ten provedl věštbu a prohlásil, že král se musí okamžitě začít modlit. Z celého kraje se na hradě shromáždili všichni mudrcové , avšak žádná modlitba nepomáhala. Dvorní astrolog tedy zkusil ještě jednou věštit a odhalil, že ona tajemná dívka je ve skutečnosti dvouocasou liškou. I když císař nechtěl tomuto uvěřit, nakonec byla odhalena pravá podoba jeho oblíbenkyně a císařovi se navrátilo zdraví.
A proč se dvouocasá krásná dívka schovávala na králově dvoře?
To se dozvíte s námi na dalším outdoorovém výletě.
Těší se Honza a Ríša!

Proběhnuvší akce: 

16.9. Legenda všech legend aneb "O praotci Čechovi"

Na první outdoorový výlet jsme si pro Vás připravili výlet na bájnou horu Říp. Ano, tušíte správně, to je ta hora, která má pro nás všechny veliký význam. Jak všichni víme, tak právě na onu horu vystoupal kdysi dávno otec nás všech Čechů - Praotec Čech. Legenda praví, že kdysi z jejího vrcholku se rozhlédl po okolí a řekl svým druhům, že právě zde v úrodné labské nížině se usadí. Touto nejznámější legendou Vás provede jako vždy Honza a Ríša.

15.9. Street Football
Pozor, pozor...je tady akce, která je velmi žádaná, prestižní a dá se říci, že už také trochu tradiční. Jedná se o turnaj v pouličním fotbálku. Hrajeme o medaile a pohár! Tak neváhej vzít doma ty správné boty, balón a jdeme na to!
Vítěz vstupuje do klubové síně slávy a poražení odcházejí s pocitem dobré hry. Těší se Honza a Ríša

8.9. Vypravěč aneb dětská stand up comedy


První zářijový pátek se povezeme na vlně táborových her. Jednou z nich je hra, která se inspirovala v tv pořadu Partička. A o co v ní vlastně jde? Jak název napovídá, tak o vypravěčských schopnostech, kdy budeš mít za úkol přelstít ostatní kamarády a přesvědčit je o tom, že vyprávěný příběh se stal přesně podle tvých slov. Stand up comedy pro děti v režii Honzy a Dominika. Těšíme se na tebe!

25.6. "Aneb jak tramp o svojí kytaru přišel"

Na poslední outdoorový výlet v tomto školním roce se vydáme Posázavským Pacifikem k Mekce českého trampování, k řece Sázavě. Není to tak dávno, co jeden zběhlý tramp přišel při své cestě krásnými lesy a vyhlídkami lemující Údolí temna o svojí milovanou kytaru. Tak jí šel hledat a hledal, hledal a hledá možná dodnes…Kdo najde kytaru a rozluští tento příběh, bude moci si na ní zahrát u táboráku, kde si společně opečeme buřty. A ten kdo na kytaru hrát neumí, to nevadí, je totiž kouzelná a za dobrého člověka - hraje sama.
Už se na Vás těší průvodci trampským světem.
Johny Sázava a Richie Buřt

16.6. Turnaj v ping ponguPozor, pozor…je tady akce, která je velmi žádaná, prestižní a dá se říci už také tak trochu tradiční. Jedná se o turnaj ve stolním tenise. Hrajeme o medaile a pohár!
Tak neváhej vzít doma svojí milovanou pálku a dojdi za námi.
Vítěz vstupuje do klubové síně slávy a poražení odcházejí s pocitem dobré hry.
Těší se Ho-nza a Rí-ša

9.6. Babylónská věžZnáte tu legendu o Babylónu, kde kdosi ze shora zamíchal lidem řeč, aby se nemohli dorozumět? Končí to tím, že věž lidem spadla. U nás v klubu se stane vítězem ten, kdo Babylónskou věž udrží nejdéle pohromadě. Jedná se o klasickou hru, kde vyndáváte z dřevěné věže postupně kostičky a vítězí ten, komu nespadne.
Těší se Honza a Ríša!

28.5. Legenda O zemním trpaslíkovi PermoníkoviTentokráte se vydáme společně po stopách legendárního zemního skřítka Permoníka ke štole Halíře na Kněží hoře.
Faktem zůstává, že tato tajemná bytost mohl být sice někdy trochu zlomyslná a nevypočitatelná, obvykle však pomáhala nebo aspoň varovala před hrozícím nebezpečím.
Někdy se dokonce vypravila na povrch, aby pomohla nejvíce potřebným. Obvykle je obdarovala uhlím, které se později přeměnilo ve zlato. A jak se traduje, litoval pak nevděčník, který zdánlivě bezcenné uhlí vztekle zahodil, když v kapse místo mouru našel zbytky zlatého prachu. A jak to souvisí s onou Kněží horou? To se dozvíte, když vyrazíte s námi…
Těší se na Vás průvodci světa chudých horníků a bohaté šlechty – Honza a Ríša


2.6. Volná hra
Celý rok pro Vás vymýšlíme soutěže, různé hry a aktivity. První pondělí v měsíci si vyměníme role. Děti si připraví libovolnou soutěž, hru případně jinou aktivitu pro nás.
Jsme zvědavý a už se těšíme!!!
Honza, Ríša a děti…

19.5. Street Football
Venku již panuje jaro a tak je čas oprášit kopačky. Na plácku před klubem si to rozdáme ve fotbale, tak jak činí budoucí talenti v Brazílii.
Tak neváhej, vytvoř tým a přijď si zahrát o pohár!
Jako první tým v turnaji jsou zapsaní domácí FC Klub Pod Prahem
Honza a Ríša

12.5. Quarto ChallengeZnáte takovou tu podivnou hru, u které musíte dosáhnout řady 4 figurek jako v piškvorkách?
Ne? Nevadí, my Vás to naučíme. Ačkoliv vysvětlení pravidel, kdy záleží na barvě, tvaru a designu figurky se může zdáti složitě, tak ve své podstatě je hra velmi jednoduchá, svižná a velmi zábavná. Budete potřebovat bystrost, postřeh a odvahu.
Na druhý pátek v měsíci květnu jsme si pro Vás připravili v této hře soutěž, tak neváhejte dorazit.
Těší se Honza a Ríša!

5.5. Turnaj v Pétanque
Pétanque je hra, která má svůj původ ve francouzském středomoří. Její počátky však sahají až do starověku a svou podobu získala ve starém Římě. Tato hra je velmi oblíbená jak v Itálii, tak především ve Francii. A jelikož se v pátek u nás v klubu vždy scházejí Ital s Francouzem, tak si v této hře první pátek v květnu zahrajeme o klubový pohár.
Těší se Gianni et Rišárd

28.4. Buď v pohodě a cool

 


Jako vždy, tak i v měsíci dubnu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: „Buď dobrej“

21.4. Kuličková dráha
Přijďte k nám do klubu si vyzkoušet konstrukční program, ve kterém budeme společně stavět z přírodního materiálu dráhu pro kuličky.
Pokusíme se překonat rekord z minulého roku, kdy jsme úspěšně postavili dráhu měřící několik desítek metrů.
Zajímá tě více?
Tak neváhej a ukaž se u nás v klubu.

13.4. Quoridor Challenge
Název zní sice složitě, ale tato hra je ve své podstatě velmi jednoduchá. Snažíš se soupeři stavět zátarasy do cesty a sám na hrací desce přejít první na druhou stranu. 
Taktice a představivosti se meze nekladou.
Tak neváhej a přijď!
Honza a Ríša

8.4. Legenda O opilém námořníkovi


Kde nás můžete sledovat