Novinky

30.06.2017 Provozní doba recepce během prázdnin

Recepce na hl. budově DDM Herrmannova bude otevřena ve všední dny od 8:30 - 17:00 hod.

27.06.2017 Zápis do zájmových kroužků 2017/18

Vážení návštěvníci DDM Monet, od 12. června 2017 bude spuštěna první vlna zápisu na ZK školního roku 2017/2018. Na některé ZK bude možné se zapsat on-line. Kompletní nabídka ZK bude ke dni 4 září 2017..

26.06.2017 Provoz posilovny během letních prázdnin

Vážení návštěvníci DDM Monet, posilovna v DDM Herrmannova bude během letních prázdnin otevřena každý všední den od 9:00 - 17:00 hod.

26.06.2017 Informace o platbách

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se plateb prosím využívejte tento mail: platby@ddmmonet.cz nebo tel. 778 412 099. Děkujeme.

Klub akcí, outdooru a her

                    


Nemáš co dělat? Přijď za námi do klubu.

Podívej se i na akce mimo klub. 


Účast na akcích prosím potvrzujte na emailu (kapacita je omezena):

r.rezek@ddmmonet.cz
j.sestak@ddmmonet.cz

Richard Rezek  tel. 777 107 510
Honza Šesták    tel. 604 626 008


Nadcházející akce:

26.5. Buď v pohodě a coolJako vždy, tak i v měsíci květnu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: "Buď dobrej"

28.5. Legenda O zemním trpaslíkovi PermoníkoviTentokráte se vydáme společně po stopách legendárního zemního skřítka Permoníka ke štole Halíře na Kněží hoře.
Faktem zůstává, že tato tajemná bytost mohl být sice někdy trochu zlomyslná a nevypočitatelná, obvykle však pomáhala nebo aspoň varovala před hrozícím nebezpečím.
Někdy se dokonce vypravila na povrch, aby pomohla nejvíce potřebným. Obvykle je obdarovala uhlím, které se později přeměnilo ve zlato. A jak se traduje, litoval pak nevděčník, který zdánlivě bezcenné uhlí vztekle zahodil, když v kapse místo mouru našel zbytky zlatého prachu. A jak to souvisí s onou Kněží horou? To se dozvíte, když vyrazíte s námi…
Těší se na Vás průvodci světa chudých horníků a bohaté šlechty – Honza a Ríša
 


9.6. Babylónská věžZnáte tu legendu o Babylónu, kde kdosi ze shora zamíchal lidem řeč, aby se nemohli dorozumět? Končí to tím, že věž lidem spadla. U nás v klubu se stane vítězem ten, kdo Babylónskou věž udrží nejdéle pohromadě. Jedná se o klasickou hru, kde vyndáváte z dřevěné věže postupně kostičky a vítězí ten, komu nespadne.
Těší se Honza a Ríša!

16.6. Turnaj v ping ponguPozor, pozor…je tady akce, která je velmi žádaná, prestižní a dá se říci už také tak trochu tradiční. Jedná se o turnaj ve stolním tenise. Hrajeme o medaile a pohár!
Tak neváhej vzít doma svojí milovanou pálku a dojdi za námi.
Vítěz vstupuje do klubové síně slávy a poražení odcházejí s pocitem dobré hry.
Těší se Ho-nza a Rí-ša

25.6. "Aneb jak tramp o svojí kytaru přišel"Na poslední outdoorový výlet v tomto školním roce se vydáme Posázavským Pacifikem k Mekce českého trampování, k řece Sázavě. Není to tak dávno, co jeden zběhlý tramp přišel při své cestě krásnými lesy a vyhlídkami lemující Údolí temna o svojí milovanou kytaru. Tak jí šel hledat a hledal, hledal a hledá možná dodnes…Kdo najde kytaru a rozluští tento příběh, bude moci si na ní zahrát u táboráku, kde si společně opečeme buřty. A ten kdo na kytaru hrát neumí, to nevadí, je totiž kouzelná a za dobrého člověka - hraje sama.
Už se na Vás těší průvodci trampským světem.
Johny Sázava a Richie Buřt


Proběhnuvší akce: 


2.6. Volná hra
Celý rok pro Vás vymýšlíme soutěže, různé hry a aktivity. První pondělí v měsíci si vyměníme role. Děti si připraví libovolnou soutěž, hru případně jinou aktivitu pro nás.
Jsme zvědavý a už se těšíme!!!
Honza, Ríša a děti…

19.5. Street Football
Venku již panuje jaro a tak je čas oprášit kopačky. Na plácku před klubem si to rozdáme ve fotbale, tak jak činí budoucí talenti v Brazílii.
Tak neváhej, vytvoř tým a přijď si zahrát o pohár!
Jako první tým v turnaji jsou zapsaní domácí FC Klub Pod Prahem
Honza a Ríša

12.5. Quarto ChallengeZnáte takovou tu podivnou hru, u které musíte dosáhnout řady 4 figurek jako v piškvorkách?
Ne? Nevadí, my Vás to naučíme. Ačkoliv vysvětlení pravidel, kdy záleží na barvě, tvaru a designu figurky se může zdáti složitě, tak ve své podstatě je hra velmi jednoduchá, svižná a velmi zábavná. Budete potřebovat bystrost, postřeh a odvahu.
Na druhý pátek v měsíci květnu jsme si pro Vás připravili v této hře soutěž, tak neváhejte dorazit.
Těší se Honza a Ríša!

5.5. Turnaj v Pétanque
Pétanque je hra, která má svůj původ ve francouzském středomoří. Její počátky však sahají až do starověku a svou podobu získala ve starém Římě. Tato hra je velmi oblíbená jak v Itálii, tak především ve Francii. A jelikož se v pátek u nás v klubu vždy scházejí Ital s Francouzem, tak si v této hře první pátek v květnu zahrajeme o klubový pohár.
Těší se Gianni et Rišárd

28.4. Buď v pohodě a cool
 


Jako vždy, tak i v měsíci dubnu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: „Buď dobrej“

21.4. Kuličková dráha
Přijďte k nám do klubu si vyzkoušet konstrukční program, ve kterém budeme společně stavět z přírodního materiálu dráhu pro kuličky.
Pokusíme se překonat rekord z minulého roku, kdy jsme úspěšně postavili dráhu měřící několik desítek metrů.
Zajímá tě více?
Tak neváhej a ukaž se u nás v klubu.

13.4. Quoridor Challenge
Název zní sice složitě, ale tato hra je ve své podstatě velmi jednoduchá. Snažíš se soupeři stavět zátarasy do cesty a sám na hrací desce přejít první na druhou stranu. 
Taktice a představivosti se meze nekladou.
Tak neváhej a přijď!
Honza a Ríša

8.4. Legenda O opilém námořníkoviByl/nebyl, plul/neplul, tahle po řece Berounce jeden námořník, který po jednom pirátském večírku jaksi odbočil od moře a správného kurzu. Zakotvil loďku a šel do okolních lesů hledat vyhlídku, aby se mohl rozhlédnout po okolí. Hledal onu velikou vodní plochu, ten oceán radosti a naděje, jelikož toužil navrátit se domů. 
Vyrazme s Ríšou a Honzou podívat se do oněch míst, kam zavítal onen ostřílený mořský vlk, zda tam kotví dodnes, případně našel-li cestu na širé moře.

7.4. Bowling s klubem
Na první dubnový pátek, jsme si pro Vás připravili další lahůdku a to návštěvu jedné z nejmodernějších bowlingových arén v Praze. Dráhy jsou zde perfektně naleštěné, koule připravené a kuželkářské boty pevně zašněrované. Dokážeš toho využít? Mít pevné nervy, dobrou mušku a správnou techniku? 
Hra je vhodná jak pro starší, tak i mladší děti, takže se není čeho bát a všichni si to společně užijeme.

31.3. Buď v pohodě a cool

Jako vždy, tak i v měsíci březnu nás čeká tradiční a nehynoucí akce týkající se ožehavých témat, o kterých se ve škole nebo doma s rodiči bojíš mluvit. Honza a Ríša si připraví speciální téma, které se týká nás všech. Tak nech stud před dveřmi klubu a neboj se nás na cokoliv zeptat. Téma bude ostré, ale pro život důležité. Součástí bude projekce filmu na dané téma. A jaké bude? Přijď a nech se překvapit. Těší se Honza a Ríša.
PS: "Buď dobrej"

24.3. Klapka, kamera, jedeme!!!
Máš oblíbené filmové scény, u kterých se rád zasměješ, případně ti ukápne slzička? Tak přesně tohle je akce pro tebe. Za nejlepší herecký výkon budeme rozdávat klubové Oscary!
Točíme na opravdovou kameru a kostýmy budou k dispozici.
Těší se režiséři Johny S a Richie R

10.3. Laser GamePozor, pozor! Čeká nás akce jako hrom.
Zajdeme si s klubem do laserové arény, kde budeme v magickém prostředí snažit se o jediné - nebýt zasažen protihráčem. 
Kapacita této akce je omezena a my se nemůžeme dočkat, protože to bude jednoduše skvělý zážitek. Tak přijď nám ukázat svoji mrštnost, úsudek a jak máš chladnou hlavu.
Těší se na Vás Johny a Richi.

3.3. Turnaj v Dámě
Přijď za námi do klubu si zahrát jednu z klasických a tradičních her, jaká kdy existuje. Věděl jsi o tom, že máme k dispozici mnoho variant jak tuto hru hrát? Ano, můžeš hrát českou, anglickou, španělskou či brazilskou verzi. 
Kdo bude neporažen, vstoupí do klubové síně slávy a získá pohár.
Tak neváhej a doraž!
Těší se signore Honza a monsieur Richard!

24. 2. Escape Game (přesunuto ze 17.2.)
Escape game, nebo-li úniková hra je poslední dobou fenoménem. 
Dostaneš se ty a tvůj tým během určeného časového limitu ke kódu, který ti otevře cestu k pokladu? 
Chceš vědět víc? Tak doraz k nám do klubu.
Těší se na tebe Hínzk, Roia a Domišia

17.2. Buď v pohodě a cool (přesunuto ze 24.2.)


 

Kde nás můžete sledovat