Novinky

14.07.2018 Outdoorový tábor Mladé Buky

Novinky z Krkonoš: po včerejším deštivém odpoledni, kdy jsme nedošli na hrad Bresčejn za starým vladařem, jsme legendu dohráli dnes dopoledne na blízké louce. Přitom jsme sledovali mraky s nadějí, že výlet na rozhlednu Eliška bude moci být realizován. Povedlo se, a tak mohla proběhnout stěžejní legenda "Jak se Krakonoš skamarádil s lidmi". Onu pohádku jsme si ověřili při noční bojovce v lese, kdy děti na konci trasy měli možnost si s Krakonošem popovídat. Jak už to tak bývá, tak se nám na jednu stranu nechce domů, na druhou stranu se za Vámi již těšíme!

14.07.2018 Taneční tábor Mladé Buky 2018

Poslední den je za námi. Počasí se dnes umoudřilo a my opět mohli tancovat venku a užívat si sluníčka. Včerejší hru nám přerušil déšť, tak až dnes jsme se tedy mohli více seznámit s vladařem Hertbertem a jeho labutí. Odpoledne jsme věnovali tanci, závěrečné tombole. Večer nás čekal táborák, špekáčky a bojovka v lese. I když nás to tu moc bavilo, těšíme se na vás. Dorazíme cca kolem 13hod. V případě nějakého zdržení budu posílat SMS.

12.07.2018 Outdoorový tábor Mladé Buky

Zdravíme všechny rodiče, sourozence a kamarády. Hlásíme, že návštěva v ZOO ve Dvoře Králové se nám líbila a zažili jsme tam spousta legrace. Dnes nás čeká klidnější dopoledne, kdy se podíváme do lesa a dáme si v něm pár her. Po obědě nás čeká společný výlet za další pohádkou pro Krakonoše na zříceninu hradu Brecštejn, kde kdysi dávno žil jeden vladař jménem Herbert se svojí věrnou a věčně mladou labutí. Zatím ahoooooj.....

11.07.2018 Taneční tábor Mladé Buky

Dnes odpoledne nám tu chvíli pěkně pršelo, ale to nám nezabránilo v tom si tu užít další skvělý den. Pilně pracujeme na našich choreografiích, které Vám rádi po příjezdu předvedeme.

11.07.2018 Outdoorový tábor Mladé Buky 2018

Krátké zprávy ze třetího dne: dopoledne proběhla soutěž v AZ Kvízu a odpoledne dlouho očekávaná KrakonošStar, kde dětičky předvedli opravdu skvělé výkony. Večer jsme se při sledování filmu trochu šetřili a dnes můžeme směle, za slunečného počasí, vyrazit do ZOO Dvůr Králové. Svěřená omladina je po relativním dnu odpočinku plná zdraví a elánu. Fotografie a hlášení z druhého dne zasláno rodičům na email. Hezký den všem z Krakonošova!

11.07.2018 Taneční tábor Mladé Buky

Dnešní den byl opět v duchu krkonošských pohádek. Pilně nacvičujeme náš tanec víl pro Krakonoše. Zahráli jsme si Krakonošovo pexeso, dopsali příběh Anči a Kuby, vyrobili zástěrky. Už máme hotové vílí sukýnky, zítra budeme budeme pokračovat ve výrobě našeho kostýmu. Odpoledne jsme si užili v zábavném parku Baldův svět. Máme se hezky, moc zdravíme do Prahy.

Zápis na nový školní rok 2018/2019

27.06.2018 V záložce Zájmové útvary naleznete zájmové kroužky u kterých nepředpokládáme žádnou změnu (změna vyhrazena) a můžeme Vám tak případné přihlášky schválit.

Během prázdnin budeme seznam aktualizovat o kroužky, které v současné době dolaďujeme. Kompletní seznam nabízených kroužků bude k dispozici poslední týden v srpnu tak, abyste od 3 září, kdy bude zahájem oficiální zápis, mohli mít seznam aktuální.

Na zveřejněné kroužky se můžete zapisovat on-line. Po následném potvrzení si  pak bude možné přihlášky vytisknout v Klienstkém centru. Z důvodu platnosti GDPR již přihlášky nelze zasílat pomocí e-mailu.

Při práci s Klientským centrem zaznamenáváme problémy s přihlášením druhého dítěte, kdy systém odkazuje na kontaktování pověřené osoby DDM. Problém vzniká z důvodu absence e-mailové adresy v osobní kartě účastníka. Tento problém lze vyřešit telefonickým kontaktováním na tel: 244 400 334 nebo osobně na recepci DDM.

Dovolujeme si tímto požádat všechny potvrzené přihlášené o platbu v řádném termínu splatnosti. V minulých letech se stávalo, že některé děti byly přihlášeny z června i na 3-5 ZK a v září nastoupily na jeden nebo dva kroužky. Tímto postupem dochází k blokování míst opravdovým zájemcům.

V této souvislosti si dovolujeme upozornit, že nezaplacené přihlášky v termínu splatnosti budeme vyřazovat a nabízet náhradníkům. Vratky za kroužky jsou definovány ve Vnitřním řádu DDM. Je to vratka na základě zdravotních důvodů s potvrzením lékaře.

Prosíme tedy všechny o důkladné zvážení přihlášení dítěte s ohledem na náročnost kroužku, případné rozvrhy ve škole apod. Důvody vrácení úplaty než výše uvedené nebudou z popsaných důvodů možné.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na prvních hodinách v září...

DDM Monet

Kde nás můžete sledovat