Novinky

19.09.2017 kroužek Dramaťáček

Divadelní kroužek dramaťáček - volná místa. Každé pondělí od 15:00 - 16:00 hod, pro děti od 6 - 10 let (DDM Herrmannova).

18.09.2017 Zápisová brožura

Novou zápisovou brožuru si můžete stáhnout v záložce ke stažení, je aktualizovaná od 4. září 2017.

17.09.2017 Obsazené zájmové kroužky

Kroužky, které mají již plnou kapacitu a nelze se na ně přihlásit najdete v záložce ke stažení.

17.09.2017 Hudební přípravka

Pro velký zájem, nově otevíráme kroužek ,,Hudební přípravky" ve čtvrtek od 15:45 - 16:45hod. Kroužek je k přihlášení i on-line. Těšíme se na Vás...

16.09.2017 Informace o platbách

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se plateb prosím využívejte tento mail: platby@ddmmonet.cz nebo tel. 778 412 099. Děkujeme.

Novinky

Oslavy narozenin v divadle Na Cikorce


Využijte jedinečné možnosti netradičně oslavit narozeniny v našem divadle.

Narozeninová oslava je výjimečným dnem pro každého z nás a především děti si zaslouží mít narozeniny krásné a nezapomenutelné.

Přijďte do divadla na svou vlastní pohádku a dejte dětem jako dárek to, co je jim nejbližší.

V rámci divadla nabízíme tematickou dekoraci, balónkovou výzdobu, divadelní loutková či činoherní představení, hudební, taneční a kouzelnická vystoupení, facepainting.

Divadlo je součástí areálu DDM, kde je také k dispozici keramická a výtvarná dílna, venkovní víceúčelové hřiště s umělým povrchem na různé soutěže, hřiště na beach volejbal, jedinečná kolečková in-line dráha. Vnitřní a venkovní lezecké stěny.

Kvalita všech aktivit je garantovaná vysokou profesionalitou našich inetrních a externích pedagogů. 
 

Tematický program "Harry Potter"

Přijďte za námi do divadla, které se na malou chvilku změní v tajemné místo plné malých kouzelníků. Děti si v průběhu programu vyrobí čarodějnické hůlky, nakreslí obrázky, vyrobí vlaštovky a vyzkouší si naše hlavolamy pro chytré hlavičky. Program lze propojit s vystoupením pravého kouzelníka, který na závěr vyčaruje zvířátka z barevných balónků. 


Kde nás můžete sledovat