Novinky

21.11.2017 Vstupenky Mikuláš - vyprodáno!!

Vstupenky na Mikuláše, který se bude konat 3. prosince 2017, jsou vyprodané na obě skupiny.

20.11.2017 Konec sezónních kroužků

V týdnu od 20. 11. 2017 se již nekonají tyto sezónní kroužky - Běh - Atletická průprava, Kolečkové bruslení - pondělí, úterý, středa.

19.11.2017 Posilovna v DDM Monet - ul. Herrmannova

Upozornění pro návštěvníky: každý čtvrtek od 18:30 - 20:00 hod. je posilovna otevřena pouze pro uzavřenou skupinu. Děkujeme za pochopení.

10.11.2017 Volná místa v kroužcích

V záložce ke stažení si můžete stáhnout seznam volných kroužků na školní rok 2017/18. Přihlásit se můžete online na našich stránkách nebo osobně na recepcích DDM Monet.

30.10.2017 Informace o platbách

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se plateb prosím využívejte tento mail: platby@ddmmonet.cz nebo tel. 778 412 099. Děkujeme.

Novinky

Oslavy narozenin v divadle Na Cikorce


Využijte jedinečné možnosti netradičně oslavit narozeniny v našem divadle.

Narozeninová oslava je výjimečným dnem pro každého z nás a především děti si zaslouží mít narozeniny krásné a nezapomenutelné.

Přijďte do divadla na svou vlastní pohádku a dejte dětem jako dárek to, co je jim nejbližší.

V rámci divadla nabízíme tematickou dekoraci, balónkovou výzdobu, divadelní loutková či činoherní představení, hudební, taneční a kouzelnická vystoupení, facepainting.

Divadlo je součástí areálu DDM, kde je také k dispozici keramická a výtvarná dílna, venkovní víceúčelové hřiště s umělým povrchem na různé soutěže, hřiště na beach volejbal, jedinečná kolečková in-line dráha. Vnitřní a venkovní lezecké stěny.

Kvalita všech aktivit je garantovaná vysokou profesionalitou našich inetrních a externích pedagogů. 
 

Tematický program "Harry Potter"

Přijďte za námi do divadla, které se na malou chvilku změní v tajemné místo plné malých kouzelníků. Děti si v průběhu programu vyrobí čarodějnické hůlky, nakreslí obrázky, vyrobí vlaštovky a vyzkouší si naše hlavolamy pro chytré hlavičky. Program lze propojit s vystoupením pravého kouzelníka, který na závěr vyčaruje zvířátka z barevných balónků. 


Kde nás můžete sledovat