Novinky

20.04.2018 Letní technický pobytový tábor

Pozor, máme poslední volná místa. Můžete se přihlásit na našich stránkách online v sekci tábory nebo osobně na recepci DDM Monet.

20.04.2018 Letní příměstský tábor

Nově zařazujeme příměstský tábor Sportovně-vodácký, více info na našich stránkách v záložce tábory. Tábor je určen pro děti od 11-15 let.

09.04.2018 Zájmové kroužky kolečkového bruslení

Zájmové kroužky kolečkového bruslení začínají v týdnu od 16. 4. 2018. Páteční hodiny jsou posunuty z důvodu náhrady již od 13. 4. 2018. Na zájmové kroužky je možné se přihlašovat od 3. 4. 2018. Děti, které chodily na první pololetí, jsou automaticky přihlášené do pololetí druhého. Děkujeme za pochopení.

09.04.2018 Sezónní kroužky

Kroužek Běh - atletická průprava bude začínat v pondělí 16. 4. 2018. Těšíme se na vás.

23.03.2018 Doklad o zaplacení zájmového kroužku

Upozorňujeme, že v případě potřeby vystavení dokladu o zaplacení zájmového kroužku (pouze u VzP) je nutné požádat DDM o vystavení faktury. Jiné potvrzení VzP neakceptuje. Děkujeme za pochopení.

Novinky

Oslavy narozenin v divadle Na Cikorce


Využijte jedinečné možnosti netradičně oslavit narozeniny v našem divadle.

Narozeninová oslava je výjimečným dnem pro každého z nás a především děti si zaslouží mít narozeniny krásné a nezapomenutelné.

Přijďte do divadla na svou vlastní pohádku a dejte dětem jako dárek to, co je jim nejbližší.

V rámci divadla nabízíme tematickou dekoraci, balónkovou výzdobu, divadelní loutková či činoherní představení, hudební, taneční a kouzelnická vystoupení, facepainting.

Divadlo je součástí areálu DDM, kde je také k dispozici keramická a výtvarná dílna, venkovní víceúčelové hřiště s umělým povrchem na různé soutěže, hřiště na beach volejbal, jedinečná kolečková in-line dráha. Vnitřní a venkovní lezecké stěny.

Kvalita všech aktivit je garantovaná vysokou profesionalitou našich inetrních a externích pedagogů. 
 

Tematický program "Harry Potter"

Přijďte za námi do divadla, které se na malou chvilku změní v tajemné místo plné malých kouzelníků. Děti si v průběhu programu vyrobí čarodějnické hůlky, nakreslí obrázky, vyrobí vlaštovky a vyzkouší si naše hlavolamy pro chytré hlavičky. Program lze propojit s vystoupením pravého kouzelníka, který na závěr vyčaruje zvířátka z barevných balónků. 


Kde nás můžete sledovat