Novinky

16.02.2018 Poslední volná místa v kroužku Cvičení R+D

Cvičení se koná každé úterý od 10:00 - 11:00 hod., pro děti od 2 - 4 let. Přihlásit se můžete online na našich stránkách nebo osobně na recepci DDM Monet.

13.02.2018 Doklad o zaplacení zájmového kroužku

Upozorňujeme, že v případě potřeby vystavení dokladu o zaplacení zájmového kroužku (pouze u VzP) je nutné požádat DDM o vystavení faktury. Jiné potvrzení VzP neakceptuje. Děkujeme za pochopení.

12.02.2018 Volná místa v kroužcích

V záložce ke stažení se můžete podívat na kroužky, kde jsou volná místa na druhé pololetí šk.roku 2017/18. Na kroužky se můžete přihlašovat online na našich stránkách nebo osobně na recepci DDM.

09.02.2018 Letní tábory 2018

Vážení návštěvníci, kompletní nabídka letních táborů a možnost přihlašování bude spuštěna 1. února 2018.

25.01.2018 Posilovna v DDM Monet - ul. Herrmannova

Upozornění pro návštěvníky: každý čtvrtek od 18:30 - 20:00 hod. je posilovna otevřena pouze pro uzavřenou skupinu. Děkujeme za pochopení.

Novinky

Oslavy narozenin v divadle Na Cikorce


Využijte jedinečné možnosti netradičně oslavit narozeniny v našem divadle.

Narozeninová oslava je výjimečným dnem pro každého z nás a především děti si zaslouží mít narozeniny krásné a nezapomenutelné.

Přijďte do divadla na svou vlastní pohádku a dejte dětem jako dárek to, co je jim nejbližší.

V rámci divadla nabízíme tematickou dekoraci, balónkovou výzdobu, divadelní loutková či činoherní představení, hudební, taneční a kouzelnická vystoupení, facepainting.

Divadlo je součástí areálu DDM, kde je také k dispozici keramická a výtvarná dílna, venkovní víceúčelové hřiště s umělým povrchem na různé soutěže, hřiště na beach volejbal, jedinečná kolečková in-line dráha. Vnitřní a venkovní lezecké stěny.

Kvalita všech aktivit je garantovaná vysokou profesionalitou našich inetrních a externích pedagogů. 
 

Tematický program "Harry Potter"

Přijďte za námi do divadla, které se na malou chvilku změní v tajemné místo plné malých kouzelníků. Děti si v průběhu programu vyrobí čarodějnické hůlky, nakreslí obrázky, vyrobí vlaštovky a vyzkouší si naše hlavolamy pro chytré hlavičky. Program lze propojit s vystoupením pravého kouzelníka, který na závěr vyčaruje zvířátka z barevných balónků. 


Kde nás můžete sledovat