Novinky

17.10.2017 Volná místa v kroužcích

V záložce ke stažení si můžete stáhnout seznam volných kroužků na školní rok 2017/18. Přihlásit se můžete online na našich stránkách nebo osobně na recepcích DDM Monet.

16.10.2017 Obsazené zájmové kroužky

Kroužky, které mají již plnou kapacitu a nelze se na ně přihlásit najdete v záložce ke stažení.

16.10.2017 Informace o platbách

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se plateb prosím využívejte tento mail: platby@ddmmonet.cz nebo tel. 778 412 099. Děkujeme.

16.10.2017 Hudební přípravka

Pro velký zájem, nově otevíráme kroužek ,,Hudební přípravky" ve čtvrtek od 15:30 - 16:30hod. Kroužek je k přihlášení i on-line. Těšíme se na Vás...

02.10.2017 Zápisová brožura

Novou zápisovou brožuru si můžete stáhnout v záložce ke stažení, je aktualizovaná od 4. září 2017.

Divadlo Na Cikorce


Divadelní svět v Monetu 


Program divadelních představení 


Divadelní svět v Monetu 2017


5.11.      DIVADLO MYŠKY ELIŠKY - nedělní pohádka 15:00

Pohádky z Dýňové zahrádky
 
Autorská interaktivní pohádka s písničkami z cyklu Dobrodružství myšky Elišky na cestách. Díl podzimní  je o tom, jak se malá myška Eliška rozhodla pomoci zvířátkům přichystat si dostatek potravy a společný pelíšek dříve, než přijde zima. Jaké dramatické dobrodružství při tomto chystání na zimu zažijí se zlým kocourem Fildou? To se nechte překvapit. Pro děti od 2-8 let. Délka představení cca 45 min.
 


12.11.  BARIBAL - nedělní pohádka 15:00

Hop sem, hop tam

Pásmo krátkých veselých příhod z pohádkového světa maňásků. Děti se naučí, jak se správně starat o zahrádku, že cvičení a zpívání je zdravé, předvedeme jim pohádkový vynález, překvapí červivé jablko a popletená pohádka, okouzlí španělské tanečnice, mírumilovné býčí zápasy a veselý cirkus. Vhodné pro děti již od 2 let.

 
25.11. Kouzelnická show pro celou rodinu v 17:00 

předprodej vstupenek 
http://www.magicsoukup.com/

Zažijte kouzelnickou show s celou svojí rodinou a vyrazte 25. listopadu 2017 od 17.00 do našeho Divadla Na Cikorce. V hodinové kouzelnické show vám mladý a talentovaný přední český iluzionista MAGIC Soukup předvede neuvěřitelné úniky, levitaci, objevení a zmizení živých holubic přímo před vaším zrakem, kouzla popírající fyzikální zákony a nebude samozřejmě chybět ani interaktivní zapojení diváků. A bude toho ještě mnohem více!
Jako součást programu, bude po skončení představení připravena pro zájemce malá autogramiáda a kouzelnický fotokoutek.
 
Cena vstupenek v předprodeji je 120 Kč na osobu. 
Informace o show a možnost zakoupení vstupenek na http://www.magicsoukup.com/
26.11.   DŘEVĚNÉ DIVADLO - nedělní pohádka 15:00

Vánoce aneb Cesta do Betléma

Loutkami hraný příběh o narození Ježíška, tak jak se v Českých zemích po staletí vypráví. Uvidíme v něm pastýře, anděla, Josefa s Marií, Krále Heroda, Tři Krále a samotného Ježíška. Adventní příběh pro celou rodinu.
10.12.   CIRKUS ŽEBŘÍK - nedělní pohádka 15:00

Jak Kašpárek zachránil Vánoce

Vánoční představení o čertech, andělech a lidech, hrané s velkým rodinným loutkovým divadlem s původními marionetami, kde nechybí, vánoční cukroví, stromeček a kapr, koledy naživo zpívané a na opravdové nástroje hrané a ani Kašpárek.
17.12. DIVADLO BOŘIVOJ - nedělní pohádka 15:00

Vánoční lidová hra

Inscenace vytvořená podle vánočních lidových her - pastýři, čert, anděl, narození Ježíše, klanění králů. Hra je částečně zpívaná - uslyšíte méně známé, ale i známější koledy - a tak si zazpívají i diváci. Představení je vhodné pro celou rodinu - může být i inspirací, jak si takový svůj domácí Betlém oživit.

 

Kde nás můžete sledovat