13.08.2018 Doklad o zaplacení zájmového kroužku

Upozorňujeme, že v případě potřeby vystavení dokladu o zaplacení zájmového kroužku (pouze u VzP) je nutné požádat DDM o vystavení faktury. Jiné potvrzení VzP neakceptuje. Děkujeme za pochopení.

13.08.2018 Přihlášky na zájmový kroužek šk.r. 2018/19

Přihlášky na zájmové kroužky pro šk.r. 2018/19 musí být do DDM doručeny s originálním podpisem a to buď osobně na recepci DDM (možno využít schránku před budovou) nebo poštou a to nejpozději v první den účasti na ZK.

09.08.2018 Letní tábor Duncan 2018 _ 2

Dnes dovednosti pralidí - výroba z hlíny, nástěnné malby a výroba zbraně (připevnění pazourku na klacek).

08.08.2018 Letní tábor Duncan 2018 _ 2

Včera dopoledne odbornosti, odpoledne hra v lese "Boj o území" (mezi staršími více známá pod názvem "průjem"). Dnes výlet na Modré kameny (960 m.n.m.) a do Dolního Maršova (Pohádková výstava "Do Krakonošova") , večer koupačka v termálním bazénu (je napuštěn teplými minerálními prameny vyvěrajícími v areálu lázní jako Janův a Černý pramen). V nohách máme celkem více jak 10km a všem se bude dobře spát.

05.08.2018 Letní tábor Duncan 2018 _ 2

Dnes dopoledne proběhlo rozřazení do kmenů k táborové hře "Doba kamená" . Kolem oběda trošičku pršelo, tak jsme po poledním klidu hrály hru uvnitř budovy a v podvečer šli všichni ven (pouštět letadla, hrát fotbal, softball apod.).

19.06.2018 Zájemci o kroužek ANG lektorky Mgr. Evy Rumlové

ZK ANG, které vede Mgr. Eva Rumlová jsou z velké části obsazeny. Zbývají volné místa na třech kroužcích. Zájemce prosíme o kontaktování lektorky na e-mailu: eva.rumlova@centrum.cz s cílem domluvit ideální zařazení podle úrovně ANG

Černé divadlo - Ulice plná kouzel

V originálním černém divadle s názvem Metro, prožijete s hlavním hrdinou jeden obyčejný den a jeden, možná trochu obyčejný život. Věci, které vás budou obklopovat, dostanou lidštější podobu a pomohou vám prožít den dle Vašich představ. Počítač vás přivítá jako dobrého kamaráda, autíčko Vás odveze třeba na kraj světa, špagety skočí samy rovnou do talíře a chcete si zahrát volejbal? Žádný problém, když nedoletí míč k vám, doletíte Vy k němu! Den bude plný zážitků, ale stejně jako v životě - vše má svůj konec. Délka představení je 70 minut a je částečně interaktivní, diváci budou mít možnost se ho účastnit.
Divadlo Metro je jediné černé divadlo v Praze, které vám částečně prozradí svou unikátní techniku!
Na konci představení bude děti čekat krátká ukázka techniky černého divadla. Děti se budou moci na chvilku stát hercem přímo na jevišti! Možnost přihlášení je na recepci DDM nebo přes webové stránky DDM a to nejpozději do 4.2.2018, kdy bude muset být potvrzena rezervace vstupenek. Po přihlášení musí být dodána podepsaná přihláška a uhrazeno vstupné dle platebních údajů na přihlášce do 5 dnů od data přihlášení. V případě nemoci se peníze nevrací.

Název Černé divadlo - Ulice plná kouzel
Termín konání 17.03.2018 13:30 - 17:30
Hlavní vedoucí Zuzana Petrů
Sraz účastníků DDM - Herrmannova
Vybavení na akci Jízdenky na MHD
V ceně zahrnuto Vstupné, pojištění, lektoři
Jiná ujednání V případě nemoci se peníze nevrací!